Beyaz Meleğime veDa.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Beyaz Meleğime veDa..

balerya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle ilk üye olduğum günden bu güne kadar hep bana değer katan bu değerli topluluğa herşeyden önce sevgi saygımı iletmeyi bir borç bilirim.Bana paylaşımlarınızla çok şey kattınız..Fakat aracımı bugün itibari ile satmış bulunuyorum.Aracımla veda kolay olmadı ama mal her zaman olur önemli olan birliktelik sevgi saygı ve en önemlisi sizlersiniz..
aracımı nasiptir ki ilanı cumartesi akşamı verip pazar günü sabahı yayına girmesinden 2.5 saat sonra satmış bulunmaktayım.bunu yazmamım sebebi de leonların piyasası yok şöle böle diyen insanlara bir göndermedir Her Malın Bir Alıcısı Vardır siz yeter ki malınıza güvenin doğru rakamı isteyin bundan sonrada şansınıza leonunuza güvenin!Harika bir alışveriş oldu alan arkadaşıma da hayırlısı olmasını dilerim..
Bir ayrılık konuşması gibi oldu ama benden kurtuluş yok ben hep aranızdayım..şimdilik pusudayım bir arsa işim var olmadı yeni seatımla tekrar inş aranızda olacağım..

schumi

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hayırlısı Olsun herşey gönlünüzce olur umarım..

atay78

Kayıtlı Üye
leonun cok buyuk pıyasası var bence adanada kafamı nereye cevırsem tsı leon gorebılıyorum tsı motorla baya ıs yaptı leon

REİS38

Kayıtlı Üye
hayırlısı olsun Daha iyilerini almanız ve sizi armızda görmek dileğiyle,,,,

digiersoy

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

ŞoVaLyE

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle ilk üye olduğum günden bu güne kadar hep bana değer katan bu değerli topluluğa herşeyden önce sevgi saygımı iletmeyi bir borç bilirim.Bana paylaşımlarınızla çok şey kattınız..Fakat aracımı bugün itibari ile satmış bulunuyorum.Aracımla veda kolay olmadı ama mal her zaman olur önemli olan birliktelik sevgi saygı ve en önemlisi sizlersiniz..
aracımı nasiptir ki ilanı cumartesi akşamı verip pazar günü sabahı yayına girmesinden 2.5 saat sonra satmış bulunmaktayım.bunu yazmamım sebebi de leonların piyasası yok şöle böle diyen insanlara bir göndermedir Her Malın Bir Alıcısı Vardır siz yeter ki malınıza güvenin doğru rakamı isteyin bundan sonrada şansınıza leonunuza güvenin!Harika bir alışveriş oldu alan arkadaşıma da hayırlısı olmasını dilerim..
Bir ayrılık konuşması gibi oldu ama benden kurtuluş yok ben hep aranızdayım..şimdilik pusudayım bir arsa işim var olmadı yeni seatımla tekrar inş aranızda olacağım..
Ömer kardeşim yazdıklarına %100 katılıyorum.Bende aracımı satmaya karar verdiğimde cok kafama takmıştım acaba satılır mı diye.
Fakat şu cok net artık Leonun piyasası oturdu.İlana 1 haftada ikibine yakın kişi baktı ve bugun arabamı sattım.Alanlar nasıl satarım hiç düşünmesinler bence.

Üst Alt