Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Leon; Beyaz Plaka...

bende sadece çift taraflı bant tutuyo bi sıkıntı yok.. :)

yok sokmem bi daha soksemde cupra arka tampon sadece plastiği değiştiririz :D

internetten satın alabileceğim link varmı??

aracın plakasını aldım doğru gittim sanayiye. app yapan yok! dediler bi amca var o fırçayla orjinali kalınlaştırıyor süper oluyor app gibi dediler. bi gittim amca da hastalanmış o gün gitmemiş işe, yok:D başka bir adam gel ben yapayım bak bunları hep ben yaptım dedi. ulan bi baktım rezalet plakalar yağlı boya resmen mat mat, hepsi de şahin:D artık gittim bi boyacıya tinerle sildirdim mis gibi. servise de verdim dedim plakalık falan takmayın yapıştırın bunu. neyle yapıştırdılar naptılar bilmiyorum ama maşallah sağlam duruyor. şimdi iyiki böyle yapmışım diyorum:)

Antep de orginal plakanın boyasını yakıp, istediğin fon renginde boyayıp, tekrar kalın yazıyorlar, orjinal app gibi oluyor 2 plaka 15 TL:eek:key:

bende sadece çift taraflı bant tutuyo bi sıkıntı yok.. :)

senin arka tampon normal tampon değilmi plaka yeri normal onları tutuyo cupra tamponlarında sanırım sıkıntı yaratıyo plastik kısmı onada bi yapı marketten ****tch çift taraflı bant bbide aralara siyah çekomastik taş gibi olur

Ben sanayide Sac makası ile çerçeveyi kestirtip yapıştırmıştım. Güzel duruyo..

aracı almadan önce daha spariş aşamasında iken söylemiştim Keleşler Oktay'cıma, sağolsun birebir uyguladı plakalıksız ön arka kare plakayı:p Oktay'cım plaka ve aksesuar isteklerimde üzdü beni ama canı sağolsun çokda önemli değil. Zaten ne kadar ekleme yapsam da istediğim leona sahip olabilmem zor bu araç ile, hayırlısı olsun.

plakanın arkalarına parça parça çift taraflı bant yapıştırıyolar.
ortalarına ve kenarlarına da cam silikon falan sıkıyolar taşırmayacak şekilde sıktırıp tampona yapıştırıyolar 2-3 gün üzerinde bantla duruyo sonra bi daha istesende çıkmaz :)

Geri
Üst Alt