Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Leon; Beyaz Plaka...

şu anda bi arkadaşımızın arabasına aynı uygulamayı yapıyoruz:D plakayı çıkarmanıza gerek yok plakanın içini maske yapın çevresi hemen çıkıyo tinerle :)

şu anda bi arkadaşımızın arabasına aynı uygulamayı yapıyoruz:D plakayı çıkarmanıza gerek yok plakanın içini maske yapın çevresi hemen çıkıyo tinerle :)

emre belki burası uygun bir yer değil ama özel mesaj hafızası dolu oludğu için sana özelden mseaj atamadım. eğer silebilrsen bir sualim olacaktı =) tşkkrler ..

10resize0.jpg

böyle nasıl altına krom plakalık

kenarları silersiniz orası kolay ama en önemlisi alıcağınız yere söyleyin plakalık istemediğinizi delmesinler tamponunuzu..

kenarları silersiniz orası kolay ama en önemlisi alıcağınız yere söyleyin plakalık istemediğinizi delmesinler tamponunuzu..

Hocam zaten Seat'tan arabayı alırken delmelerine izin vermedim çift taraflı bant ve silikonla monte ettirdim... Yarında bir kaportacıya götürmeyi düşünüyorum aracın üzerinde silsinler siyah çerçeveyi..

ben 2 kez slikonlu çift taraflı bantla yapıştırdım plakamı ama düştü! arka tampon cupra tampon plastik yani.. ne yapmam gerek ya bagajımda duruyor plaka :)

ben 2 kez slikonlu çift taraflı bantla yapıştırdım plakamı ama düştü! arka tampon cupra tampon plastik yani.. ne yapmam gerek ya bagajımda duruyor plaka :)

en iyisi 3m in yada ****tch marka çift taraflı bant harika tutuculuğu var ama soğuk havada uyguluyosan fön makinasıyla ısıtıcan öyle yapıştırıcan orta yerlere de nokta halinde siyah çekomastik yapıcan silikondan daha çok tutuculuğu vardır çekomastiğin....:eek:key:

İşlem Tamam Bilgi veren tüm arkadaşlara Teşekkür ederim...

Geri
Üst Alt