Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beyaz leon aksesuar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

9x19

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2008 1.6 leon için cupra ön-arka tampon, orijinal eksoz ucu arıyorum, satan ya da bilgisi olan bi arkadaş bana ulaşırsa sevinirim

(tamponların beyaz olması tercih sebebidir :D, yalnız ön tampon da olabilir)

0 530 540 50 33

orjinal rengini tutmaz ama sırıtır muhakkak komple kaplatması lazım aracı :D

hmm bulunurda sanırım arkadaş konuyu açıp gitmiş :) daha sonra birikince açıp bakıcak :) sahibindende de bulabilirsiniz Hasan bey oraya da yazın bakın ordada ikinci el oluyor genellikle...

arkadaslar aslında araba benım rengide beyaz:) benım arabayı degıstırdım konuyu acarken ben bılgısyar basında degıldım hasan actı konuyu..neyse eger bulursanız yada bilginiz olursa yardımcı olursunuz artık...

hmm bulunurda sanırım arkadaş konuyu açıp gitmiş :) daha sonra birikince açıp bakıcak :) sahibindende de bulabilirsiniz Hasan bey oraya da yazın bakın ordada ikinci el oluyor genellikle...

yook canım nereye gidiim :D arkadaş gerekli açıklamayı yapmış zaten ;)

resimde gözüken araç hasanın ama aksesuar aranan araç bizim haydarın onun araç perte çıkınca beyazını aldı yavaş yavaş canlandıracağız haydarın aracını arkadaşlar yardımcı olursanız seviniriz....

bende çift çıkış 1.sınıf krom eksozt ucu var istersen ben 150 tlye almıştım resimi varsa bakiyim koyuyim yardımcı olunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt