Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Leon a uygulama

Sağolasın Cezmi abi, ben birkaç saat içinde satılık bölümüne başlık açarım :)

Sadece yıkama+boya temizliği+cilada yapabiliyorum.
Veya yıkama+boya temizliği+çizik giderme+boya kalınlık ölçümü+boya koruma, jant koruma, boyasız dış plastikleri eski haline getirme ve koruma, far çizik giderme ve koruma, cam çizik giderme ve nano kaplama uygulamalarınıda gerçekleştirmekteyim.

hergun acıkmı abı yer ve saat kacla kac arası ?

Autoplay hergün açık ama ben hergün orada değilim. Gideceğiniz zaman haber edersiniz bende orada olurum.
Sabah 9 akşam en geç 8'e kadar açık.

evet bugun sansa aybarsla karsılastık yolda masallah cok guzel ıs cıkarmısınız halen guzellıgını koruyordu :)

Diğer başlıkta dediğim gibi aynı uygulamayı sizin aracınızada yapabilirim. Cilada sizin olur; etkisi azaldıkça cilanızı kendiniz tazelersiniz. 473ml olduğundan ve nxt gibi kısa süreli koruması olmadığından cilayı bitirmenizde oldukça zor.

ben aracımı yıkadıktan sonra nxt yaptıgımda omru bır hafta suruyor dıger yıkmada yok oluyor nedenı nedır bunun? ben parlaklıktan zıyade kayganlık ıstemekteyım onun omru cok kısa kalıyor

Geri
Üst Alt