Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beyaz kaporta boyası üzerinden sprey boyanın çıkarılması

Geçmiş olsun. Kuş beyinli insanlar oldukça böyle saçma problemleri hep görüyoruz. Allah akıl fikir versin.

sakın tiner kullanma pasta ile sil daha önce benim arabayıda boydan boya şerit çektiler

aslında bunu yapanları yakalayacaksın kafasını boya kutusuna sokacaksın bakalım nasıl oluyormuş.

Bence de pasta kullansanız daha iyi olur, tiner belki verniğe ve boyaya da zarar verebilir.. Önemli olan aracınızın boyasına zarar vermeden çıkarmak, yoksa her şekilde çıkar..

egitimsizlik desen de degilki. daha kotusunu babamin arabasina yapmislardi gazoz kapagi ile cizerek bagaja komple kufurlu yazilar yazmislarti. Hediye olarakta gazoz kapagini bagajin uzerine birakmislar. cok cok gecmis olsun umarim sorunsuz bir sekilde halledebilirsiniz

ya bu nasıl bi şerefsizliktir anlamadım ne garezi olabilir insanın bana kastın varsa gıcıklığın varsa çık karşıma adam gibi desene yüzüme vallaha acaip sövesim geldi

Cok gecmıs olsun oncelıkle sakın tıner kullanma bence fazla kacırrsan boyaya zarar vereblırsın.benım sana önerim benzinlede cıkartablırsın bızım arkadasın motorunada aynı seyı yapmıslardı benzınle cıkarmıstık.

Geri
Üst Alt