Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beyaz kaporta boyası üzerinden sprey boyanın çıkarılması

sahadasu

Kayıtlı Üye
herkese slmlar

evimin otoparkında denyonun teki beyaz ibiza aracımın motor kapağına sprey boya ile b o k yazmış

sprey boya altın sarısı renginde

bunu kaportanın boyasına zarar vermeden nasıl çıkartabilirim.

lütfen yardım. tekrar boyatmak istemiyorum arabam daha 3 aylık

selülozik tiner ile çok kolay çıkartabilirsiniz..boya orj. oldugu için zarar vermez..

selülozik tiner ile çok kolay çıkartabilirsiniz..boya orj. oldugu için zarar vermez..

Erkan abinin dediği gibi selülozik tinerli bez + kuru bez alıp tinerle çıkartın sonra hemen üstünden kuru bezle geçin..nolur nolmaz cilasında sorun yaratmasın

Şerefsiz herifler asabım bozuldu. Bence bu işi bir profesyonele yaptırın. Polise vs. de lütfen şikayetçi olun, belki bir kamera vs. vardır..

sprey boyayı hiç denemedim ama, Maslak size uzak değilse, uğrayın bana, çıkartayım. Badana lekelerini rahatça temizlemiştim.

Şerefsiz herifler asabım bozuldu. Bence bu işi bir profesyonele yaptırın. Polise vs. de lütfen şikayetçi olun, belki bir kamera vs. vardır..

aynen katılıyorum
memlekette ne kanı bozuk adamlar var yaw sanki arabanın kaputu biryerine dokunuyor şerefsizlerin

bu kadar şerefsizlikte olmaz artık..geçmiş olsun can sıkıcı

o salağın alnına yazıp totosuna konserve kutusu bağlamak lazım ya.. :mad:

geçmiş olsun işinizi selülozik tiner ile rahatça ve çok kolay halledersiniz bu ülkede böle kıskanç çekemeyen ahlaksız ezik cahil insanlar olduğu sürece 1 gıdım ilerlemez yazıklar olsun buluan onu kırıcan elini :mad:

Geri
Üst Alt