Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Halojen ampül Philips Diamond Vision (fotoğraflı)

Aydınlatmasından menmunmusunuz

X-treme Vision ile Diamond vision arasında kaldım.

Aydınlatmasından menmunmusunuz

X-treme Vision ile Diamond vision arasında kaldım.

X-treme Vision güçlü ışık isteyenler için idealdir ama beyaz renk değildir. Diamond Vision beyazdır ve standart halojen sarı ampüllere göre daha güçlüdür ama X-treme kadar değildir. Diamond karanlıkta yeterli oluyor ama aydınlık yollarda açık olup olmadığını anlayamazsınız bazen. Çok takılmamak lazım uzun yolda gözler rahat ediyor çünkü.

hayırlı olsun hocam. ben uzun süre kullandım, genelde belirli bir süre sonra 1 tanesi patladığı için sürekli yedekli gezerdim.

uzun yola çıkacağımda orj sarı ampülü taktırırdım. ciddi anlamda sarıya göre aydınlatması zayıf. şehir içi kullanımda tatmin edici ancak şehirler arası yollarda aydınlatma az yada olmadığı için yeterli gelmiyor.

Geri
Üst Alt