Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Halojen ampül Philips Diamond Vision (fotoğraflı)

carambole7

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar xenon farların karşıdan gelen sürücüyü rahatsız ettiğinden çıkartıp sarıları takmıştım onların yerine Philips'in diamond vision ampulünü alıp taktım xenon kadar beyaz değil ama gün sarısı gibi biraz beni tatmin etti sarıdan çok iyi ama öyle çok beyaz bekleyenler almasın.
3ead36954d99206b9b374236226ea680.jpg
78c2f38b2320863fd8bd23968aca2796.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Güle güle kullanın güzel settir önceki araçlarımda kullanmıştım bu farları siyah asfaltta klasik farlara göre çok güzel görüş sağlıyor. Öyle çokta korkmanıza gerek yok marka kaliteli ve çok enerji çekmeyen tipte o yüzden patlama filan yapmaz hatta su bile değse patlamıyormuş içiniz rahat olsun.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güle güle kullanın güzel settir önceki araçlarımda kullanmıştım bu farları siyah asfaltta klasik farlara göre çok güzel görüş sağlıyor. Öyle çokta korkmanıza gerek yok marka kaliteli ve çok enerji çekmeyen tipte o yüzden patlama filan yapmaz hatta su bile değse patlamıyormuş içiniz rahat olsun.

Tşk ederim ya biraz az aydınlatıyo gibi geldi bana ama çok ışıklı yerlerde kullanıp evham mı yaptım yoksa sence sislerede aynı markamı alıyım yoksa ucuzlardanmı alıyım sis farlarını açık gezen birisi değilim sadece sağa sola donerken yanıcak o yuzden onuda aynı marka alsam ?

Çok aydınlık yerlerde belli olmuyor yanıp yanmadığı ben şehirlerarası yollarda kullandığım için sürekli bi sıkıntı yaşamadım ancak sislerin sarı kalmasını öneririm çünkü yağmurlu havalarda beyaz farda görüşün düşecek sislerinin sarı olması seni kurtaracak :)

Çok aydınlık yerlerde belli olmuyor yanıp yanmadığı ben şehirlerarası yollarda kullandığım için sürekli bi sıkıntı yaşamadım ancak sislerin sarı kalmasını öneririm çünkü yağmurlu havalarda beyaz farda görüşün düşecek sislerinin sarı olması seni kurtaracak :)

Tamamdır çok tesekkur ederim

Güzel olmuş elinize sağlık sislere beyaz takma yağmurda işe yaramıyor ben yaptım pişman oldum ama karanlık yolda uzunlara gerek kalmıyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Teşekkür ederim dikkate alıcam

Geri
Üst Alt