Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz , Beyaz , Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Bu Ara Adım Başı Beyaz Leon Görüyorum Sanruflu 1.4 TSİ Sade Beyaz Leonlar Herkes Beyaz Alıyor Leonun Bi Farkı Kalmadı Tutturmuş Herkes Beyaz da Beyaz Biraz Değişiklik Yapın Tofaş Arabalarından Farkı Kalmadı Ha Şahin Ha Leon Tek Üretimmiş Gibi Kafamı Çeviriyorum Beyaz Döndürüyorum Beyaz Eskiden Bunları Şahinlere Derlerdi Şimdi Şahinden Ne Farkı Kaldı ? Kusura Bakmayın Renkler Ve Seçenekler Tartışılmaz Ama Her İnsan Mi Beyaz Leon Alır ?

1600tl özel renk fiyatı alınırsa herkes beyazı seçer tabiii:eek:key:

Babacan gereksiz bi konu olmuş ya:eek: zamanında beyaz renk yoktu insanlar mecbur siyah yada kırmızı alıyodu,o zamanda her leon siyahtı mesela ama ne yapıcaksın işte dediğin gibi renkler ve zevkler mevzusu...tofaş arabalarından ise mutlaka bi farkı vardır leonun ya,isterse üstünde herhangi bi renk boya değilde macun olsun;)

1600 TL İle alakası yok bence 2010 Yılının rengi Beyaz Dediler Aldı Herkes Beyaz Leonu Baktılar Güzelde Modifiye falan Oluyo Devamı Geldi 2006 Yılında Leonun Cıktıgında ki Rengi Siyah tı Herkes O Yıllar Siyah Dan Başka Renk Almıyorlardı Nerdeyse Beyaz 2010 Yılında Bu Kadar patlama verdi ve tuttu

1600TL vermektense beyazı alır istediğin renge kaplatırsın:)

Arkadaşlar Bu Ara Adım Başı Beyaz Leon Görüyorum Sanruflu 1.4 TSİ Sade Beyaz Leonlar Herkes Beyaz Alıyor Leonun Bi Farkı Kalmadı Tutturmuş Herkes Beyaz da Beyaz Biraz Değişiklik Yapın Tofaş Arabalarından Farkı Kalmadı Ha Şahin Ha Leon Tek Üretimmiş Gibi Kafamı Çeviriyorum Beyaz Döndürüyorum Beyaz Eskiden Bunları Şahinlere Derlerdi Şimdi Şahinden Ne Farkı Kaldı ? Kusura Bakmayın Renkler Ve Seçenekler Tartışılmaz Ama Her İnsan Mi Beyaz Leon Alır ?
Valla benimde azda olsa canimi sikmaya basladi bu durum.ben bazen diyorum "bu ne ya satacam artik bu leonu"diyorum ama maddi durumlar maglum.millete de cok fazla beyaz var baska renk al da denmez.yeni kasasi cikana kadar bekliyecez artik:)

Babacan gereksiz bi konu olmuş ya:eek: zamanında beyaz renk yoktu insanlar mecbur siyah yada kırmızı alıyodu,o zamanda her leon siyahtı mesela ama ne yapıcaksın işte dediğin gibi renkler ve zevkler mevzusu...tofaş arabalarından ise mutlaka bi farkı vardır leonun ya,isterse üstünde herhangi bi renk boya değilde macun olsun;)

Haklısın Ama Ne biliyim Yaaa Ankarada Adım başı Beyaz Leon Şuan Tam karşımda 4 Tane var :)

3tanede karşı sitemizde var beyaz leon..şimdi gidip dicem arkadaş çok sinirlendi gidin başka renge kaplayın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt