Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz , Beyaz , Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam diğer marka modeller teker tekermi üretiliyor? Seri üretimde her marka her model birbirinin aynıdır yanılıyormuyum? Ki Leon'da modifiye şansı var Git bir Yeni opel astra al onlar birbirinin aynısı yada başka model...

Burada kastım şu.
Üzerine bişeyler eklenmiş bütün Leon'lar aynı. Aynı tip jantlar, aynı body kitler, aynı seçimler..
Yani birbirlerinden bi farkı yok. Fabrikanın ürettiği araçlar tabiki birbirinin aynı olacak. Burdan kastım bu arada jant body kit takacak her kişinin de mi zevki aynı olur :)

beyaz leon lar pıyasada gırla oldu zevk meselesı ama ınsanların 2008 yılındakı beyaz leon gordugu andakı tepkı ıle su andakı beyaz leon gordugu andakı tepkısı cok farklı.... tabı zevk mesele kullanıcı memnunsa sorun yok
Aynen Şemun katılıyorum. O zamanlar forumda birsürü siyah Leon vardı. Bir kişi ne renk seçiyim diye sorduğunda herkes beyaz derdi. Şimdi daha farklı renkler öneriliyo.

Bende sıkılmıstım beyazdan yarıs cızgılerı cektırdım sıyah beyaz yaptım ruhsatta rengını boya korumada gerı soktum sımdı yenıden yaptıracagım...

berkay şimdi öyle birşey yazmışsınki ona bakarsan leonların çoğu siyah geldi 2008den sonra beyaz çoğaldı ama 2005ten 008 e kadar arabalar siyah gri ve kırmızı geldi ona bakarsan.

berkay şimdi öyle birşey yazmışsınki ona bakarsan leonların çoğu siyah geldi 2008den sonra beyaz çoğaldı ama 2005ten 008 e kadar arabalar siyah gri ve kırmızı geldi ona bakarsan.

2005 den 2008 e kadar kendi agzınla söylüyorsun SİYAH , GRİ , KIRMIZI GELDİ ONA Bakarsan diyorsun 2008 den 2011 e kadar Tek Bi Renk Geldi Oda Beyaz zaten Hiç degilse 2005 den 2008 e kadar siyah gri kırmızı renk vardı

Herneyse Konu Kapatılabilir ' mi :) Yoksa Birbirimizi Kırcaz Üzülcez Hiç Gerek Yok Kim Ne Alırsa Alsın Tartışma Çıkıp da Arkadaşlıklar Bozulmasın ' Da Gerisi Önemli Degil Teşekkürler

ben alırken ne renk var dedim kırmızı gri siyah var dediler. gri almam peder beyin aracının rengiydi halende almam sevmiyrom. siyahın kahrıyla hiç uğraşamam. kırmızıda eski aracımın rengiydi dedim ver bana beyaz :) mecburiyetten adam gibi renk seçenekleri yok sınırlı seçeneklere sahip olduğu için insanlar beyaza yöneliyor.

5787b3fdb5a3534250148b3.jpg

Leon da benim favori rengim

sonuna kadar katılıyorum, işte benim rengim. Ben bunu istedim adamlar 2-3 ay bekle dediler, vermeyenler utansın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt