Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz , Beyaz , Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"beyaz arabanın moda olma sorunsalı.." :D :D

Bence beyaz renk şeker beyazı olursa alınır derim yıkandımı ben burdayım diyor açıkcası değişiklikler iyidir yinede beyaz beyaz beyaz diyorum :)

Valla arkadaşlar bende aslında öncesinde siyah kullanıcısıydım.Siyah Toledo Vardı.Bu seferki beyaz Leon Ama işte bazı arkadaşlarında dediği gibi renk farkını çok alıyolar.Atıyorum ben arabayı banka kredisi dosya masrafı falan filan derken baya bi masraflı oldu aldım bide bunun üzerine renk farkı eklense idi değmen benim gamlı yaslı gönlüme olacaktı borç nereden baksan bi 10 ay daha uzayacaktı.Neden 10 ay uzatayım ki.

Mesela benim beyaz seçmemdeki nedenlerim :

1 - Temizliği kolay
2 - Gecede gündüzde kendini gösterebiliyo.
3 - Modifiye etmeye kalktığında çok daha kolay ve ne atsan yakışıyo.

Siyah alıyoruz temizlemesi mesele oluyo.Temizliyosun sabahına bak aynı hesap olmuş toza ben burdayım gel diyo.Kırmızı alıyosun aynı keza yağmur yağdığında tozlandığında yapışıp kalıyo sileyim gitsin diyosun sildiğinde daha kötü oluyo.Yani beyaz renk seçmek için birçok sebep bulabiliriz insanlarda.Hepimizinde işi gücü var.Ben siyah arabamı hergün yıkamak yıkatmak zorunda kalıyodum.Bide saolsunlar bizim Gaziantep te belediye gazdaş bilmem nedir şehri köstebek yuvasına çevirdiği için baya sıkıntı çekiyoruz şu aralar arabaya binmeye bile canım istemiyo.renk meselesi arabayı satacağın zaman bile sorun oluyo.beyaz la siyah ın satımı konusunda arasında mutlaka fark oluyo.Kişi kırmızıya bakıyo beyaz daha cazip geliyo beyazı alıp gidiyo nedenler çok yani.Ama moda oldu felanla pekde alakası olduğunu zannetmiyorum ben sonuçta her insan istediği arabanın sevdiği rengini istiyo ve alıyo.Ben renk olarak aynı olduğuna değilde Seat Leon un piyasada sayısının artmasına çok seviniyorum çünkü Seat Leon bence bunu hakediyo :)

Berkay 2009 yılında beyaz renk patladı özelliklede üst segmentte. 2010 ve 2011 de sağolsun doğuş beyaz dışında pek bir araba getirmiyordu. Bu sebeplede insanlar beyaz almak zorunda bırakıldı.
Mesela ben. Asla almam derdim ama başka seçeneğim yoktu. Anladığım kadarıyla sende de var leon ozaman sende şahinler grubuna üye olmuşsun. Tabirin çok ucuz ve tepki toplayıcı. Burada arabalarına çok değer ve kıymet verenler var benim gibi. Alınmalarına ve tepki vermelerine sebep olursun.

beyaz leon lar pıyasada gırla oldu zevk meselesı ama ınsanların 2008 yılındakı beyaz leon gordugu andakı tepkı ıle su andakı beyaz leon gordugu andakı tepkısı cok farklı.... tabı zevk mesele kullanıcı memnunsa sorun yok

1600 TL İle alakası yok bence 2010 Yılının rengi Beyaz Dediler Aldı Herkes Beyaz Leonu Baktılar Güzelde Modifiye falan Oluyo Devamı Geldi 2006 Yılında Leonun Cıktıgında ki Rengi Siyah tı Herkes O Yıllar Siyah Dan Başka Renk Almıyorlardı Nerdeyse Beyaz 2010 Yılında Bu Kadar patlama verdi ve tuttu

bence renkle yılların bir alakası yok yeni kasa leon ilk çıktığından beri takip ediyorum bekleme olduktan sonra istediğiniz rengi getirtiyorlar.ben bile parayı yatırıp 3 ay bekledim sarı yı sorunsuz teslim ettiler. sabırla tut yaprağı atlas,:) koruk helva olurmuş...

şurda anket yap özel renk olayına extra para alınmazsa hangi rengi tercih edersiniz diye...görüceksin o zaman 1600 tl ile alakası var mı yok mu...bende özel renklerden mavi olanı alıcaktım ama 1600 tl vermek zoruma gitti...az buz bi para deil....ona o parayı verene kadar araca panoromik cam tavan opsiyonu eklettim ..

kesınlıkle zevk renk meselesı kaan ama bende senın yerınde olsam cam tavan yerıne speed blue alırdım o karar asaması olmus yoksa cepten 1600 lıra yıne cıkmıs:)
bu arada beyaz sıyah dısında para vermeden secılcek baska renk yok mu ya eskıden kırmızı flan da vardı opak renklerde ?

Berkay 2009 yılında beyaz renk patladı özelliklede üst segmentte. 2010 ve 2011 de sağolsun doğuş beyaz dışında pek bir araba getirmiyordu. Bu sebeplede insanlar beyaz almak zorunda bırakıldı.
Mesela ben. Asla almam derdim ama başka seçeneğim yoktu. Anladığım kadarıyla sende de var leon ozaman sende şahinler grubuna üye olmuşsun. Tabirin çok ucuz ve tepki toplayıcı. Burada arabalarına çok değer ve kıymet verenler var benim gibi. Alınmalarına ve tepki vermelerine sebep olursun.

Senin seçeneğin yok diye beyaz aldın yani :) o zaman yarın bir gün doğuş pembe leon cıkartırsa istediğin renk olmazsa pembe leon alacaksın yani kendi istediğin rengi gecip sana şöyle söyleyim evet bendede leon var fakat 2006 2008 yılları arasında gercekten leon gördügümüzde off bu ne yaa diyip öküzün trene baktıgı gibi bakıyorduk bu ben olmak şartıyla ama şimdi leon gördügümde arkamı dönüpde bakmıyorum bile madem o kadar cok para veriyorlar sıfır leon alıyorlar bildigm kadarıyla 1.4tsi leon 38 39 arası sanruf falan de eklersen 40 a geliyo 40 milyarı verdiklerine göre renk parasından da kaçmaz kimse eşşekden inip ata biniyorlarsa bu insanlar harcıyacaksın :) bu arada dediğin gibi bendede leon var fakat sen oto pazarında yan yana siyah bi şahin gördünmü gördüysen o zaman benimkide şahin dir

can ben kırmızı aldıgımda bı fark olmadı hatta beyaz alıyordum kıl payı kırmızıya gectım ve fark yoktu fıyatta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt