Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz , Beyaz , Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siyah beyaz ne farkeder hepsi birbirinin aynı Leon'ların :) Tek örnekten fotokopi çekilmiş gibi.

Hocam Doğrudur yaklaşımın beyaz çok fazla var... ama şuda var...
Ben ilk Leonu Siyah bildim Leonsa siyahtır yani o derece siyahında havası farklı beyazında farklı bu zevk meselesi şu var kendi şehrim iklimim adına konuşuyorum yazın Adana ve çevresi cayır cayır yanar...
O yüzden Siyaha binmek yürek ister hee ben yüreklliyim klimamı açar keyfime bakarım diyeninde birkaç yıl sonra arabası güneş yanıklarıyla dolar.... Sadece fiyat farkı değil sadece mevsimler sıcaklık değil sadece zevk meselesi değil...
Hepsinin toplamına baktığında son dönemde beyaz insanların daha çok işine geliyor...
Bana kalırsa kendi fikrim siyah almayı düşünüyordum baştada dediğim gibi Leon siyahtır ön yargısı vardı kafamda...
Ama Seata gittim siyah beyaz füme gri vardı ellerinde siyah almaya giden ben beyazı görünce daha çok içime ısındı onu aldım... Birçok faktörün birleşmesi beyazı moda yaptı...
Yeni kasa Leon belki Teknik gri tanıtılacak ortalık gri leonla dolacak bu bir akım ve rüzgarı devam ediyor...
Ben farklı olmak isterim herkesin bindiği renk zevkimi kaçırıyor dersen 3 ay bekliyip özel renk alacaksın... ÖZetle durum budur...

Siyah beyaz ne farkeder hepsi birbirinin aynı Leon'ların :) Tek örnekten fotokopi çekilmiş gibi.

Hocam diğer marka modeller teker tekermi üretiliyor? Seri üretimde her marka her model birbirinin aynıdır yanılıyormuyum? Ki Leon'da modifiye şansı var Git bir Yeni opel astra al onlar birbirinin aynısı yada başka model...

CUP a baksana ya yakıyo maşallah :eek:

5787b3fdb5a3534250148b3.jpg

Leon da benim favori rengim

renk olayı zevk meselesi bencede. banada beyaz önermişleri hatta elimizde ESP'li var hemen verelim demişlerdi.
fakat ben 2 ay beklemeyi tercih ettim :D siyah rengi seviyorum :eek:key:

Hocam Doğrudur yaklaşımın beyaz çok fazla var... ama şuda var...
Ben ilk Leonu Siyah bildim Leonsa siyahtır yani o derece siyahında havası farklı beyazında farklı bu zevk meselesi şu var kendi şehrim iklimim adına konuşuyorum yazın Adana ve çevresi cayır cayır yanar...
O yüzden Siyaha binmek yürek ister hee ben yüreklliyim klimamı açar keyfime bakarım diyeninde birkaç yıl sonra arabası güneş yanıklarıyla dolar.... Sadece fiyat farkı değil sadece mevsimler sıcaklık değil sadece zevk meselesi değil...
Hepsinin toplamına baktığında son dönemde beyaz insanların daha çok işine geliyor...
Bana kalırsa kendi fikrim siyah almayı düşünüyordum baştada dediğim gibi Leon siyahtır ön yargısı vardı kafamda...
Ama Seata gittim siyah beyaz füme gri vardı ellerinde siyah almaya giden ben beyazı görünce daha çok içime ısındı onu aldım... Birçok faktörün birleşmesi beyazı moda yaptı...
Yeni kasa Leon belki Teknik gri tanıtılacak ortalık gri leonla dolacak bu bir akım ve rüzgarı devam ediyor...
Ben farklı olmak isterim herkesin bindiği renk zevkimi kaçırıyor dersen 3 ay bekliyip özel renk alacaksın... ÖZetle durum budur...

:)

Ya renk olayınında zevki kalmamış. Ben aracı alırken gemide gelen bütün leonlar beyazdı. Kırmızı + aero body kit çok hoşuma gidiyordu. Kırmızı renk yok mu dedim yok o dediler. O bile zevk değil ben o an kırmızı olsun dediğimde sırf renginden dolayı sanırım 45-60 gün süre vericeklerdi :D E gelenlerin hepsi beyaz olunca millette beyaz alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt