Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz , Beyaz , Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şurda anket yap özel renk olayına extra para alınmazsa hangi rengi tercih edersiniz diye...görüceksin o zaman 1600 tl ile alakası var mı yok mu...bende özel renklerden mavi olanı alıcaktım ama 1600 tl vermek zoruma gitti...az buz bi para deil....ona o parayı verene kadar araca panoromik cam tavan opsiyonu eklettim ..

şurda anket yap özel renk olayına extra para alınmazsa hangi rengi tercih edersiniz diye...görüceksin o zaman 1600 tl ile alakası var mı yok mu...bende özel renklerden mavi olanı alıcaktım ama 1600 tl vermek zoruma gitti...az buz bi para deil....ona o parayı verene kadar araca panoromik cam tavan opsiyonu eklettim ..

Katılıyorum Ben Sadece Burda Her İnsan Aynı Degil tabikide Dedigin gibi 1.600 tl yi veren de var vermeyende var sen ben gidip ona Aksesuar paketi ekletiriz diger insanlarda gider rengi alır her insan aynı olacak diye bi kural yok Hiç Kimse Sen Hiç Kimse Ben Olamaz :)

bunda biraz bayilerinde katkısı var die düşünüyorum..fiyatı makul seviyede tutup satışı arttırmak onların işine geliyo...çoğu kişinin özel renge extra para vermiyeceğini çok iyi biliyolar

gzl bi düşünce tabi panoramik cam tavan fakat ne blm beyaz rengi istemiyosam eğer 2binde öder istediğimi alırdım şahsen,gerekirse klima olmasın hani tabiri caizse:)beyaz kötümü duruyo arabada,hayır tabiki dğl ama şahsen hem arabada siyahı seviyorum hemde 5yıldır alışmışım siyah siyah..beyaz arabaya bindiğimde fabrika boya atmayı unutmuş gibi oluyorum,özellikle kapısını açtığımda daha kesiliyorum ztn:)

bunda biraz bayilerinde katkısı var die düşünüyorum..fiyatı makul seviyede tutup satışı arttırmak onların işine geliyo...çoğu kişinin özel renge para extra para vermiyeceğini çok iyi biliyolar

Onlarda Kendi KaarLarına Bakıyorlar Sonuçta Nerden Ne Gelirse Ahmet Almazsa Mehmet Alır Misali :)

bende beyazı fiyat farkından dolayı seçtim. fırtına grisi istedim 2 ay beklersin dediler ve fiyat farkını koydular. beyaz kırmızı siyah ve sarıdan istersen 2 haftaya kalmaz aracını teslim ederiz deyince boynumuzu büktük bile bile traşlanmış leonu aldık altımıza. bu artık benim son leonum gibime geliyor.

bende beyazı fiyat farkından dolayı seçtim. fırtına grisi istedim 2 ay beklersin dediler ve fiyat farkını koydular. beyaz kırmızı siyah ve sarıdan istersen 2 haftaya kalmaz aracını teslim ederiz deyince boynumuzu büktük bile bile traşlanmış leonu aldık altımıza. bu artık benim son leonum gibime geliyor.

Leona Beyaz Yakışıyor Yakışmıyor Demiyorum Ama Ahmet Beyaz Alır da Mehmetdemi Beyaz Alır Hadii Mehmetde Beyaz Alsın Salihdemi Beyaz Alır :D

Bizim okuldada 5 6 tane var:) kirmizi alicaktimda ahh:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt