Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz ampul

Umut yilmaz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak aracım i20 2015 model farlarım sarı yanıyor bunları beyaz ampulle değiştirirsem verim alabilirmiyim tavsiye edermisiniz Xenon değil sadece beyaz ampul

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak aracım i20 2015 model farlarım sarı yanıyor bunları beyaz ampulle değiştirirsem verim alabilirmiyim tavsiye edermisiniz Xenon değil sadece beyaz ampul
Beyaz ampül den ziyade led alırsan daha iyi verim alırsın

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Sadece beyaz holojen ampulden pek bi verim alamazsın onun yerine led tavsiye ederim

Trakya'dan gönderildi..

IMG_1485.PNG Bu ürün hakkında bilgisi olan varmı bilgileriniz için teşekkürler

Son düzenleme:
Bana da fiyat fazla geldi. Hoş dolar çok arttı yurtdisindan almak mantıklı da olmayabilir.

Fiyat gereksiz pahalı geliyor bana aynı güçte aydınlatmaya sahip başka bir ledi yarı fiyatına aliexpresten ben ve trakyadan birkaç abim aldık memnunuz tek sorun 1ay kargo beklemek :)
@kartal59
@goku
@Ghngkn

Trakya'dan gönderildi..
evet umut ademın bahsettıgı urunden bnde kullanıyorum gayet memnunum ıyı secım yaptık sıddetle tavsıye ederım hatta buraya vıdeoyu atamadım ama bu lınkten ızleyıp kararını verebılırsın @Umut yilmaz
Instagram

Geri
Üst Alt