Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beyaz ampül

akınbyrk

Kayıtlı Üye
arkadaslar xenon degilde normal beyaz ampül taktırmak istiyorum. kısalar,uzunlar,parklar için önerebilceginiz marka modeller nelerdir?

phılıps derım fakat omru cok degıl. yada bende sans yoktu :)

osram cool blue veya night breaker 5000k, ... ömrü gayet güzel.. xenon dan ayırt etmek zor... fiyat 40 tl civarı.. her aracıma alır takarım memnunum..

yalnız şunu not düşelim; eğer beyaz ampule geçecekseniz, kışın farlarınızın önünü temiz tutmalısınız, biraz fazla kirlenirse aydınlatma alamazsınız..

ben 2 hafta kadar önce taktırdım serviste philips, gayet memnunum
tek olumsuz yanı gece yolculuğunda bi süreden sonra gözü yormaya başlıyor...

kısalara ve uzunlara aynı ampul mü takılıyor yani alınca 4 tane mi almak gerekiyor?

kısalara ve uzunlara aynı ampul mü takılıyor yani alınca 4 tane mi almak gerekiyor?

çift olarak satılıyor zaten.. kısalar h7 uzunlar h3 ibiza için, ampullerini söker kontrol edersin.. toplam 60-70 tl civarı masrafın olur..

leon için ise Kısalar H7 uzunlar H1 olması lazım, leon kullanan arkadaşlar teyit ederse daha net olur...

mesela kısalar için alacağın ürün ;

http://urun.gittigidiyor.com/Osram-Cool-Blue-12v-h7-Hyper-White-5000K-Ikili_W0QQidZZ33437360

uzunlar için ise;

http://www.hesapliparca.com/far-ampulu-osram-12v-h1-cool-blue-hyper-white-5000-kelvin.html

bauhaustan daha uygun fiyata alabilirsin...

tesekkur ederim tavsiye için. kesin kısalar H7 uzunlar H1 dimi?
çift olarak satılıyor zaten.. kısalar h7 uzunlar h3 ibiza için, ampullerini söker kontrol edersin.. toplam 60-70 tl civarı masrafın olur..

leon için ise Kısalar H7 uzunlar H1 olması lazım, leon kullanan arkadaşlar teyit ederse daha net olur...

mesela kısalar için alacağın ürün ;

uzunlar için ise;[/COLOR]]Osram Cool Blue 12v h7 Hyper White 5000K İkili GittiGidiyor.com'da #33437360 Far Ampulü Osram 12V H1 Cool Blue Hyper White 5000 Kelvin

bauhaustan daha uygun fiyata alabilirsin...

Geri
Üst Alt