Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Beşiktaş'ta şok gelişme!..

Konu, 'Diğer' kısmında Anarchist tarafından paylaşıldı.

1. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Beşiktaş Cola Turka, büyük umutlarla transfer ettiği dünyaca ünlü yıldız Allen Iverson'dan gelen haberle sarsıldı.

İsmail Burak Topal'la görüşen Beşiktaş'ın dünyaca yıldızı Allen Iverson, siyah-Beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı.
    Beşiktaş'ın kendisine gösterdiği ilgiden dolayı minnettar olduğunu belirten Iverson, "Gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım. Bu bir zorunlu ayrılık. Detayları önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Kalbim her zaman Beşiktaş'ın başarısı için atacak. Beşiktaş taraftarını çok özleyeceğim" dedi.

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Şaşırmadım:)

3. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    +1905 böyle olacağı belliydi zaten:D

4. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Böyle bir haber olsa çoktan yayılırdı sitelere..Henüz net bi açıklama görmedim konuyla alakalı...

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    teşekkürler.. :)

6. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    Gün içinde bende okudum açıklama daha sonra olcakmış İverson tarafından neden ayrıldıgı vs.

7. TAYFUNN

TAYFUNN SCW Üyesi

252
    0
    16
    dünya yıldızı diye getirdiler en sonunda ellerinden kaçırdılar. :D puhahapuhahapuhaha

8. ÖZLEM@K

ÖZLEM@K SCW Ladies

533
    8
    18
    :Dpuhaha:D

9. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    böyle dünya yıldızı bir basketbolcunun ben de fazla kalmayacağını düşünüyordum. Tamam basketbolumuz dünya çapında " OYUN" olarak kendini kanıtlamış durumda, oldukça başarılı pozisyondayız. Ama NBA de yıldız olmuş, NBA sallamış bir oyuncunun gelip Türkiye' de futbolun çok gerisinde kalmış bir branşta, reklamı ve vitrini olmayan bir ligde aradığını bulması çok zor.

Gitmesine çok üzülmedim, hatta Türk spor tarihinde bir ilke imza atmanın haklı gururu içerisindeyim

10. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    dizinde tümör var deniliyor kalması zaten çok zor bu koşullarda

Sayfayı Paylaş