Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Berkay BENGİ (Bambam)- Akvaryum video

süper bişi yaa .......bende aldım kocaman bişi iknici el ama su kaçırıo sürekli :S ilerdeki hayalim

cezmi abi güzel bir videoyu paylasdığın üçün çok saol.
berkay rüya ötesinde benim için bir akvaryum sanat yapmıssın resmen diyebilecek hiç bir sey bulamıyorum doğal bitkileri nerden nasıl buldun saatlerce soru sorabilirim sana her kum tanesi çok güzel ellerin dert görmesin müsait olursan konusalım lütfen

elllerine sağlık valla süper olmuş dekorasyon harika bu iş tam zevk meselesi ve büyük bir akvaryumu böyle güzel donatmak zevk ister ellerine sağlık

Emek harcanın herşey mutlaka güzel oluyor.Ellerinize emeğinize sağlık.Harika!

xx

tek kelimeyle harika olmuş eline emeğine sağlık yapanın, (müzık seçimide gayet güzel olmuş)

Walla bende akvaryum meraklısıyım ama böyle tasarım harikası bir akvaryum çok farklı ciddi emek ve maliyet içeriyor ellerine sağlık keyifle seyrettim.

Geri
Üst Alt