Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzninin gücü adına:)

nelet benzın servet yıyoruz ha 95 ha 98 yıne pahalı yıne pahalı :S

bakalım bıde opet 97 deneyeyım normalde shell 97 kullanyorum

95 oktan 3 tl 97 oktan 5 tl degilki bu kadar dusunelim 4 kusur verdikten sonra 0.10 0.30 tl gibi farklari dusunmem basarim 97 yi elbet bi farki vardir :) tipik turk mantigimi kullaniyorum hehehehehe

ben bi kere shellden benzin alırken adam 95 i dayadı babamın arkadaşı pompacı abi napıyon 97 basalım dedii kafanı yorma 2 side aynı zaten dedi ha o pompa ha bu pompa ikiside 95 üstündeki yazısı 97 dediginden beri ugramıyorum puhahapuhahapuhaha

97 oktan aslında premium 95 diye geçiyordu RON95 premium, aralarındaki fark ise MON(motor oktan sayısı) 1 farklı. 95'te mon 85. 97'de mon 86 fakat ron değerleri aynı 95.
Opet son çıkardığı ultra force ile 97 oktanın Ron değerini 95'ten 97'ye çıkardı. yani opet ultra force 97 gerçek 97. ;) o yüzden şuan opet 97 en iyisi. boluya giderken de shell aldım aracı sanki biri arkadan tutuyordu. bitirip opet aldım ve geri dönüşte fark bayaa belliydi. yanımdaki arkadaşta söyledi ordayken naptın araca dedi! 97 alıncaksa opeti tavsiye ederim diğerlerini bilmiyorum :)

Bence bu Tamamen satış stratejisi katkıyı sanki gerçek 97 oktan gibi göstermeye çalışmışlar katkısı iyi olabilir ona bişi demem bende ama yine katkılı 95 bence eger gercek 97 olsaydı bu kesin duyurulur inanılmaz reklam kampanyaları yaparlardı....

Geri
Üst Alt