Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzinli ibiza tüketimi nedir?

zaferdurukan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki bu konu çok ca açılmıştır ama ben stella veya signo nun full depo tüketiminin ne olduğunu merak ediyorum (benzinli) eğer böyle bir tartışmanız varsa linkini görebilirmiyim? biraz araştırdım ama genelde dizellerin karşılaştırmasını buldum maalesef

benzinde çok fazla ölçüm yama şansım olmadı ilk başlarda ölçüyodum ama onlar da motor yeni olduğu için yüksek çıkıyodu... şuan simit lpg var 60tl ye doluyodu zam geldi 65 e doluyo 360 km gidiyorum bunun %90 ı şehirdışı 90-100km hızla kalan %10 u da yüksek devir şehiriçi :)
bu arada aracım ibiza 1.4hp style 2011 model

Arabayı aldığım ilk gün 11-12 lt gösteriyordu bugün çıktım biraz daha gezindim E-5 k.çekmece avcılar arası akan trafikte şu anda 7.4 ü gösteriyor...

hangi benzinli ibiza :D bende 1.6 16V (2009 sport rider) lik ibiza var şehir dışında gösterdiği 5.0
tam depo ile araç içinde 5 kişi ve klima ile mersine gittik dönüşte yalovadan benzin aldık gene.
Basarsan 11.0 gösteriyor

aslında şöyle sormak lasımdı. ben hala signo bakıyorum şehir içi full depo ile kaç km yapar mesela:)

Geri
Üst Alt