Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzinli araç ile bu tüketimi yakalayan var mı ?

fotodaki ortalama mı Ömer..
benim en düşük ortalamam 4.6L söylediğim gibi..

bu arada istersen sana 0L ortalama yapar foto çekebilirim..
200'e çıkıp sıfırlar ayağımı gazdan çekerim çok yavaşlayana kadar 3-4km gitmiş olurum herhalde o zamana kadar da ortalamaya almış olurum.. :D :D :D
hiç denemedim ama olur herhalde.. :D :D
Ortalama Yiğit abi :)

Dediğini dene bakalım 0.0 göstercek mi :D

Yiğit abinin dediklerini arabanızda denemeye kalkmayınız sonu felaketle bitebilir olacaklardan Yiğit abi ve ben sorumlu değiliz :D

Ömer'im 4.6L'dan illaki biraz daha indiririm ortalamayı ama yakıt ekonomisi dalına Yunus pek bi ilgilidir ona sor..ben hayatımda o kadar yavaş bi o gün gittim o da yetti..keyfi değildi takipte eski kız arkadaşım vardı o nedenle yavaştım..artık o da yok o nedenle imkansız o değerler.. :D :D

Ömer'im 4.6L'dan illaki biraz daha indiririm ortalamayı ama yakıt ekonomisi dalına Yunus pek bi ilgilidir ona sor..ben hayatımda o kadar yavaş bi o gün gittim o da yetti..keyfi değildi takipte eski kız arkadaşım vardı o nedenle yavaştım..artık o da yok o nedenle imkansız o değerler.. :D :D
Desene İstanbul'daki benzin istasyonlarında beni tanımayan yoktur diye :D

ortalama değer için 0.0 yazdırmak çok kolay 54.9 yazdırmak kadar kolay bişe:)

Cupra ile, 3.9lt/100km'ye indirdim. Yolun bir kısmı yokuş aşşağıydı. Yaklaşık 6'da 1'i.

böyle konular açmayın abi,yarama tuz basıyosunuz =)

Ben leonla ankara yolunda 6.0lt gördüm 125km boyunca, depo fulldu range bu sırada 730 km gösteriyordu. 95kmh sabitleyerek elde ettim bu veriyi, eminim daha düşerdi ama o yol bitmedi zaten son 250km dip gaz geldim ekonomi falan kalmadı :D

Geri
Üst Alt