Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzini nerden alayım

Ben aracı aldığımdan beri shell 95 oktan fuel save kullanıyorum. Memnunum suanlık.

Aracı aldığımdan beri BP'den benzin alırım. Hem standart olanı hem de ultimate olanını defalarca kullandım. Hissedilir bir fark göremedim.

Katkılı yakıtlar bence kilometre sayacı yüksek araçlarda daha fazla işe yarayacaktır. Zaten temiz olan bir motora giren deterjan özellikli yakıt, potansiyel yararlarını pek ortaya çıkaramıyor :)

selamlar..eniştem shell dolum tesislerinde bu işlere bakıyor yakıtın katkı maddesi kalitesi vs tam anlamıyorum. Onun bana dediği türkiyeye gelen ve şirketlere dağıtılan yakıt aynı kalitede geliyor. Şirketlerin kullandığı katkı maddesinin miktarı ve kalitesi yakıtın değerini belirliyormuş. Kendinin önerdiği shell ve bp dışına çıkmamam. İki şirketin kullandığı katkı maddesi aynıymış ve türkiyedeki en kaliteli olanıymış.

Geri
Üst Alt