Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzini nerden alayım

Benim görüşüm sürkülasyon olan yoğun istasyonları tercih edin sürekli yenilenir ve sağlam yakıt doldururlar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam olarak yazacağımı yazmış mehmet abi. bilindik ve yoğun istasyonları tercih etmenizi tavsiye ederim.

Shell nitro kullanıyorum sanırım site ahalisi olarak en çok shell ve bp tercih ediliyor.

Peki opet nasıl çünkü bulunduğum yer ilçe ve shell bp 30 km uzaklıkta genelde oradan alıyorum shell ama işte kış malum her zaman gidemeyebilirim bu durumda evin yakınındaki opet tek alternatif bi sıkıntı olmaz inşallah

yakıt almak için 30 km gitmek gerçekten sıkıntılı bir durum, opet tanınmış bir marka istasyonun yakıt sirkülasyonu hızlıysa gönül rahatlığıyla alınabilir.

ben mazotda ayırmıyom ucuz olsun benım olsun...artık istasyonlar denetimli yakıt filtreleri ne işe yarar temiz olsun diye de 50 lira fark verilmez :)

Tabiki Shell fakat istasyonun Yen'i olmasına dikkat edin

Geri
Üst Alt