Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzini 1.kademede doldurun!

Köpürme ? Hava? neden yapsın ki? Yakıtta deterjan gibi kalıcı köpük oluşmaz, zaten yakıt doldurma borusunun formu da bunu engeller, depo havalandırma hortum ucu çamur ile dolmamış olsun yeterlidir.

Köpürme ? Hava? neden yapsın ki? Yakıtta deterjan gibi kalıcı köpük oluşmaz, zaten yakıt doldurma borusunun formu da bunu engeller, depo havalandırma hortum ucu çamur ile dolmamış olsun yeterlidir.

+1 banada sacma geldi ilk kez duydum

O anki yaptığı köpürme nedeniyle daha az yakıt alma ihtimaliniz var.

Tabancanında hava basma ihtimali varmış 3. kademede.

O anki yaptığı köpürme nedeniyle daha az yakıt alma ihtimaliniz var.

Tabancanında hava basma ihtimali varmış 3. kademede.

aynn bende böle duydum ama çağlar abinin dediğide çok mantıklı.
bnm merak ettiğim 3.kademede hava basıormu ?

Benzin pompaları, Ösym den bile sıkı denetlenir, regülasyonları muhteşemdir, sayacın orada hava yapması, görünenden az benzin basması mümkün değildir, bu yüzden başka 3kağıtlar yapar zaten istasyon sahipleri. Ama 1-2-3 kademe de hile olmaz.

Bana da pek mantıklı gelmedi ama yine de bilgi için teşekkürler...

Benzin pompaları, Ösym den bile sıkı denetlenir, regülasyonları muhteşemdir, sayacın orada hava yapması, görünenden az benzin basması mümkün değildir, bu yüzden başka 3kağıtlar yapar zaten istasyon sahipleri. Ama 1-2-3 kademe de hile olmaz.

abi bizim bu konularda fazla bi bilgimiz yok tabi :D çok güzel anlatmışın

Ben 2 depodur böyle alıyorum. Duydum bunu ve mantıklı geldi. Çağlar abi o denetleme konusunda bir bilgim yok sadece mantık yürütme sistemiyle yola çıktım ve birde şunu düşündüm, 1.kademede doldurduğumda benim bir kaybım olacak mı? Hayır. Kazancım olur mu bilmiyorum ama sıvı bir maddeyi bir cismin içine doldururken ne kadar yavaş doldurulursa o kadar sağlıklı olur düşüncesiyle yola çıktım. Depoyu fullerken 2dk daha fazla beklemek bana birşey kaybettirmiyor. Ve daha garanti olduğunu düşünüyorum ;)

Ayda 20tl benzin atıyorum depoya,oda varsın 8nci kademede doldursun:D

Geri
Üst Alt