Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzinden Gaz'a nasıl Çabuk Geçer?

birde saniyesi oluyor bu işin, saniyesi yanlışlıkla çok büyük bir değer girilmiş olabilir..

İlk önce araç suyunu kontrol et. su eksilmesi de bu sorunu yapabilir.

Abi arabayı lpg ci ustama götürdüm artık daha kolay geçer dedi ama hararet 90 olmadan geçmiyor dışarıda sıcaklık +7 +8 derecede nmesela çalıştırıyorum okuldan ilçe merkezi arası 7-8 km ozman geçiyor lpg ye hararet 90a coktan vuruyor ama geçmiyor sabah desen 2-3 km gidiyorum oda ufak viteslerde.Usta istersen lpg sistemine müşür takalım dedi(40 tl) lovato.fazla surmez hemen geçer dedi.bende motor ısınmadan geçtikten sonra ne işim olur dedim.İsmail abi arabanın suyu tam min un altında değil birkere azalmıştı ışık yandı ekledim genleşme bidonundan.bu konularda sıkıntı varsa servismi çözer yoksa lpg cimi nasıl anlıyacagız abi

birde saniyesi oluyor bu işin, saniyesi yanlışlıkla çok büyük bir değer girilmiş olabilir..

yok abi götürdüm geçer dediler. araba iyice ısındıgında stop ediyorum hemen geçiyor mesela.ama sabah yeni geçiyor tüpe stop ediyorum yıne calıstırıyorum bi okadar daha gidiyor sonra gecıyor ne iş anlamadım

Geri
Üst Alt