Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzincide yıkama

- 48 -

Kayıtlı Üye
bir çok konu vardı bayağı okudum..ama benzinci yıkama denk gelmedi

bu benzincilerdeki dönen rulalarla araba yıkmak sakıncalı mı..
burda bir benzincide opet de var arabaya önce dediklerine cilalı köpük sıkıyorlar ne kadar kaliteli bilmiyorum..
sonra püsküllerle yıkıyorlar...
arkasından sıcak hava ile kurutuyorlar..
ve bunun için sadece 2 TL alıyorlar..

gecen yıkamacıyı fırça ile yıkarken yakladım o kadar tmbih etmeme rağmen..
bu kuşlar beni deli edecek..hergün mıçıyorlar
2 liraya hafta 3 kere yıkatırım arabayı..diye düşündüm..

arabanın boyası çok yıpranır..mı hoş zaten burda yıkarlarken..arabamın boya koruması cilası sanki gitti..yıkmadan kar edeceğim para ile istanbulda pasta cila gene yaptırabilirim diye düşündüm sizce:)

mantıklı abi ama yeni araca acırım..

Valla Varol Abi ben benzincide sadece su tuturorum gerekliyse yoksa fırçaya bende karşıyım.
ama o otomatik rulolara sokmam arabayı :)

O fırfırlar boya düşmanı. Zaten arabayı yemeye hazır canavar gibi duruyolar :D

büyük konuşmayayım ama o korku tüneline arabamı hayatta sokmam :)

ben bu zamana kadar arabamı yıkamacıya teslim etmedim, hep başında durdum. daha fırça değmedi Allah'a şükür:) sen boşver abi ya fırçadan beter o, çok çizer ve çok hızlı matlaştırır..

arabayı cızmek ıcın 10 numara ama avrupa kullanılan bazı yenı makıneler geldı bazı benzıncılerı onlar cok ıyı ama ben bu ara bp yıkıyorum makıneye 1 tl atıyorum 3 dak boyunca sadece basıclı su ıle etrafındakı pıslıgı alıyorum o kadar ama bunu sadece acelem oldugunda yapıyorum

arabanın agzıan yapıyor abı,fırca bıle surdurmezken arabaya ruloların ıcıne sokmak cınayet gıbı bsey :) ınsanların gozune hos gelıyor boyle ucuz ve cabuk yontemler zamanında oraya buraya koydular bunları ama son derece zararlı

varol abi eline 3000 zımpara ala yıka aynı şey

leonun kullanma kılavuzunda da yazar zaten abi girmeyin o şeylere diye..

Geri
Üst Alt