Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin zamları...

bi tane resim ekle laa kendını bi tanıt kimsesizler gibi ortalıklarda dolaşma arkadaşım ...:)

kardeşim zamanında tanıttım kendimi...millet araba resmi koyunca sanki çok tanınıyor :)

kiminle konustugumu merak ederim.koysan bi tarafın mı aşınır :)resim koymakla bişi olmaz burda napcek senın vesıkalık resmini insanlar :D

foto ekleyecektim

foto ekleyecektim boyutu yüksek yahu...sende böyle şeylere takılmasan bi tarafın mı aşınır :)

ufalt sende boyutunu hacım :D takıntı yaptıgım yok olur bıgun urfaya yolumuz düşerse düşerde işim gereği arkadaşımız olur kapımız olur.senınde somaya düşerse senınde kapın olur o açıdan bakcen durumları :)

fotoğraf olmasa da urfada misafir ederiz kardeş sıkıntı yok...bir ara bi program indireyimde küçülteyim de ekleyim inşallah hadi hayırlı geceler

eyv hayırlı geceler ...

Bu diyalogun sonucunu merak ettim sonuna kadar... neyse bir sıkıntı yok... ama sevgili arkadaşlar kardeşlerim konulara cevap yazarken üsluplara biraz daha dikkat edelim lütfen... birbirimizi rencide edici kırıcı sözcükler olmasın istiyorum ben... çünkü bu aralar insanlar barut gibi dolaşıyor memlekette... bir şeyin nereye gideceği belli olmaz hiç... Sevgiler...

Bu diyalogun sonucunu merak ettim sonuna kadar... neyse bir sıkıntı yok... ama sevgili arkadaşlar kardeşlerim konulara cevap yazarken üsluplara biraz daha dikkat edelim lütfen... birbirimizi rencide edici kırıcı sözcükler olmasın istiyorum ben... çünkü bu aralar insanlar barut gibi dolaşıyor memlekette... bir şeyin nereye gideceği belli olmaz hiç... Sevgiler...
dediğin şeylere bende karşıyım usta.o konulara mahal vermeyiz...samimi gercekci sohbetlerı tercih ederim...koca koca insanlarız uslubumuz tabi ki dikkatli ölçülü olacak :) tşkler

Bu geceden itibaren benzine 10, mazota 12 kuruş zam gelecekmiş. Tüm dostlarıma duyrulur. Duyanlar duymayanları uyarsın...

way ben duymadım way ben işitmedim demeyin....

Trakyadan Gönderildi....:eek:
alıştık kontak montak kapatsan kaç yazar illaki binilecek 1 gün almasan yakıtı yarın 2 katı olarak alıyorsun zaten.
şimdi gelde fr tdi al bin yok abi yok 1.6 lpg neyimize yetmiyor o bile çok çok sarsıyor

alıştık kontak montak kapatsan kaç yazar illaki binilecek 1 gün almasan yakıtı yarın 2 katı olarak alıyorsun zaten.
şimdi gelde fr tdi al bin yok abi yok 1.6 lpg neyimize yetmiyor o bile çok çok sarsıyor
haklısın hacım.benden bundan boyle 90 a sabitlicem gitmezse gitmesin cordı acelem yok :D

Dün 4.40 tan mazot sattılar daha ne zammı, dünden bugüne ne değiştide zam gerekti, cebimizdeki bozuklarda bile gözleri var çakalların, kuruş kuruş soyuluyoruz:mad:

Geri
Üst Alt