Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin zamları...

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Bu geceden itibaren benzine 10, mazota 12 kuruş zam gelecekmiş. Tüm dostlarıma duyrulur. Duyanlar duymayanları uyarsın...

way ben duymadım way ben işitmedim demeyin....

Trakyadan Gönderildi....:eek:

Bu geceden itibaren benzine 10, mazota 12 kuruş zam gelecekmiş. Tüm dostlarıma duyrulur. Duyanlar duymayanları uyarsın...

way ben duymadım way ben işitmedim demeyin....

Trakyadan Gönderildi....:eek:
vayy anası sattımın sayın seyircileri.aslında iyi bi organıze edip bi hafta binmicen araclara.bu nee yaa gunun 24 saati yılın 365 gunu vergi ödüyoruz doymadı hırsızlar.sigara,alkol,mazot,benzin vs adım attığımız herşey vergi....keriz milletiz 50 bin liralık araca bıneriz pompaya yanaşamıyoz korkudan.yanaşırız 10 liralık lpg alır çalıştırcak kadar da 1 lt benzın :D

benzin 5tlyi geçtikten sonra daha çok zam yaparlar bu gidişle 6 tlyi bulur herhalde

Bu sefer bahane ışid oldu

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

foto ekleyecektim

foto ekleyecektim boyutu yüksek yahu...sende böyle şeylere takılmasan bi tarafın mı aşınır :)
ufalt sende boyutunu hacım :D takıntı yaptıgım yok olur bıgun urfaya yolumuz düşerse düşerde işim gereği arkadaşımız olur kapımız olur.senınde somaya düşerse senınde kapın olur o açıdan bakcen durumları :)

fotoğraf olmasa da urfada misafir ederiz kardeş sıkıntı yok...bir ara bi program indireyimde küçülteyim de ekleyim inşallah hadi hayırlı geceler

Geri
Üst Alt