Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin zamları...

1602a1cd562eca880b68eca7deffa426.jpg

akülü motor alacam bu gidişle dicem elektriğe de zam gelmiştir :D aslında binecen helikoptere ne kadar benzın istasyonu var el bombasıyla bombalıcan bak bakalım bi daha satabiliyolar mı :D

akülü motor alacam bu gidişle dicem elektriğe de zam gelmiştir :D aslında binecen helikoptere ne kadar benzın istasyonu var el bombasıyla bombalıcan bak bakalım bi daha satabiliyolar mı :D
Elektirkli araçlar yaygınlaşacak ileride ama bu sefer de elektrik zamlanacak. Ondan sonrs onca HES'e rağmen dünyanın en pahalı elektirğini kullanacağız.

sabah itibari ile shell' den 2.30 tl lpg aldım. sinirim çok bozuk. bu nasıl iştir, taban fiyat uygulaması ile indirim olmuyormuydu,ben cahil kaldım herhalde. lpg ankarada 20 kuruş artmış. herkese sevgiler.

Kasıkla veriyolar kepçeyle alıyolar adeletini ben bunlarınn

Geri
Üst Alt