benzin zamları... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

benzin zamları...

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Bu geceden itibaren benzine 10, mazota 12 kuruş zam gelecekmiş. Tüm dostlarıma duyrulur. Duyanlar duymayanları uyarsın...

way ben duymadım way ben işitmedim demeyin....

Trakyadan Gönderildi....:eek:

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Bu geceden itibaren benzine 10, mazota 12 kuruş zam gelecekmiş. Tüm dostlarıma duyrulur. Duyanlar duymayanları uyarsın...

way ben duymadım way ben işitmedim demeyin....

Trakyadan Gönderildi....:eek:
vayy anası sattımın sayın seyircileri.aslında iyi bi organıze edip bi hafta binmicen araclara.bu nee yaa gunun 24 saati yılın 365 gunu vergi ödüyoruz doymadı hırsızlar.sigara,alkol,mazot,benzin vs adım attığımız herşey vergi....keriz milletiz 50 bin liralık araca bıneriz pompaya yanaşamıyoz korkudan.yanaşırız 10 liralık lpg alır çalıştırcak kadar da 1 lt benzın :D

kartalca60

Kayıtlı Üye
benzin 5tlyi geçtikten sonra daha çok zam yaparlar bu gidişle 6 tlyi bulur herhalde

mec

Kayıtlı Üye
Bu sefer bahane ışid oldu

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
foto ekleyecektim

foto ekleyecektim boyutu yüksek yahu...sende böyle şeylere takılmasan bi tarafın mı aşınır :)
ufalt sende boyutunu hacım :D takıntı yaptıgım yok olur bıgun urfaya yolumuz düşerse düşerde işim gereği arkadaşımız olur kapımız olur.senınde somaya düşerse senınde kapın olur o açıdan bakcen durumları :)

kartalca60

Kayıtlı Üye
fotoğraf olmasa da urfada misafir ederiz kardeş sıkıntı yok...bir ara bi program indireyimde küçülteyim de ekleyim inşallah hadi hayırlı geceler