Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin soğutucusu problemi

önce gidin bindiğiniz arabayı a dan z ye bi araştırın derim motoru acın ilk üst tarafta zaten bi söketi var onu çıkardığınız zaman devre dışı kalıyo servislede bağlantıya geçtim arkadaşlar boşlukta dalga gecer tarzda kaynatmayalım bence .. yakında olmasında basınıza gelirse anlarsınız.. sürekli çalıştığı zaman aküden yiyen bir cihaz ve arabayı stop ettiniz zaman normalde çalışmaması lazım ama benimki devreye giriyo ve buda aküden yiyo o yüzden yanlış yazmadım

önce gidin bindiğiniz arabayı a dan z ye bi araştırın derim motoru acın ilk üst tarafta zaten bi söketi var onu çıkardığınız zaman devre dışı kalıyo servislede bağlantıya geçtim arkadaşlar boşlukta dalga gecer tarzda kaynatmayalım bence .. yakında olmasında basınıza gelirse anlarsınız.. sürekli çalıştığı zaman aküden yiyen bir cihaz ve arabayı stop ettiniz zaman normalde çalışmaması lazım ama benimki devreye giriyo ve buda aküden yiyo o yüzden yanlış yazmadım (.)

1-emirhan sen kendini tanıtan bir konu aç
2-bahsettiğin radyatör fanı olmasın
3-illa benzin soğutucusu diyorsan sonradan yapılan bir sitem olduğunu biliyoum uygulamayı nerde yaptırdın resim görmek isterim

sitede yeniyim daha doğrusu ilk defa bi form sitesine üye oldum kendimi tanıtma kısmınıda çözeceğim .. elektrikçiye gittiğimde benzin soğutucusu dedi daha sonra servistede arastırdım sordum onlarda öyle birseyin oldugunu söylediler en kısa zamanda resminide atarım sıze bu arada ben taktırmadım aracı zaten alalı 3 ay oluyo ilk defa böyle birsey geldi basıma

öncelikle bizim araclarda böyle bi sistem yok biz sizin acıklamanıza göre fikir yürütüyoruz yani bu forumda dalgayla kurekle iş olmaz zatenn aracınız modifiyeli mi sizin
flx-4136.jpg
bu sistemler türkiyede pek kullanılmıyor zira önce onları acıklarsanız daha iyi yardımcı oluruzz

teşekkür ediyorum..yekta abi bi konu ufaktan açtım.. işlerden dolayı fazla giremiyorum nete ama resim aklımda çekip atıcam sana abi parcayı..

Geri
Üst Alt