Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Benzin soğutucusu problemi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Conciko Leon tarafından paylaşıldı.

1. Conciko Leon

Conciko Leon SCW Üyesi

13
    4
    3
    Arkadaşlar arabam kendi kendine aku bitiriyodu skıntı benzin soğutucusundanmış fişini çektik sıkıntı yok elektrikçim rahatsızlandığı için 1 hafta böyle kalacak başına daha önce gelen varmı sürekli çalışıyor bu sebeplede akuyu boşaltıyor. ne yapmam lazım ?? bu arada aracım 2008 Leon 1.6 referance

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    öncelikle forum kuralları geregi üyelerimizden kendinizi tanıtan bi konu acarmısınız lütfen :eek:key:

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Keinlikle de Benzin Soğutucusu Neymiş Arkadaş ilk defa duydum:confused:

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    depo diycem ama oda alakasız olacak :confused: bende yeni gördüm bak onuu:D kartal olmak böyle bişey demek göz varr:eek:key:

5. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    vallah bende ilk okudugumda bune la dedim ama şimdi soracam kazım dalga geçer diye sormadım bileydim sorardım

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Benzin pompasımı Demeye çalışmış anlamadım ki :confused:

7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    sen cinconlusun senle herkes dalga gecer zatenn:Dpuhaha

8. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    akü ile nası baglantı ama :confused:

9. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    siz kendinize bakın sarı kuş lar bizde dalga geçecek bi sabri nar sizde takımın hepsipuhahapuhaha:rolleyes:

10. Conciko Leon

Conciko Leon SCW Üyesi

13
    4
    3
    önce gidin bindiğiniz arabayı a dan z ye bi araştırın derim motoru acın ilk üst tarafta zaten bi söketi var onu çıkardığınız zaman devre dışı kalıyo servislede bağlantıya geçtim arkadaşlar boşlukta dalga gecer tarzda kaynatmayalım bence .. yakında olmasında basınıza gelirse anlarsınız.. sürekli çalıştığı zaman aküden yiyen bir cihaz ve arabayı stop ettiniz zaman normalde çalışmaması lazım ama benimki devreye giriyo ve buda aküden yiyo o yüzden yanlış yazmadım (.)

Sayfayı Paylaş