Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin soğutucusu problemi

Conciko Leon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabam kendi kendine aku bitiriyodu skıntı benzin soğutucusundanmış fişini çektik sıkıntı yok elektrikçim rahatsızlandığı için 1 hafta böyle kalacak başına daha önce gelen varmı sürekli çalışıyor bu sebeplede akuyu boşaltıyor. ne yapmam lazım ?? bu arada aracım 2008 Leon 1.6 referance

Arkadaşlar arabam kendi kendine aku bitiriyodu skıntı benzin soğutucusundanmış fişini çektik sıkıntı yok elektrikçim rahatsızlandığı için 1 hafta böyle kalacak başına daha önce gelen varmı sürekli çalışıyor bu sebeplede akuyu boşaltıyor. ne yapmam lazım ?? bu arada aracım 2008 Leon 1.6 referance
öncelikle forum kuralları geregi üyelerimizden kendinizi tanıtan bi konu acarmısınız lütfen :eek:key:

Benzin pompasımı Demeye çalışmış anlamadım ki :confused:

önce gidin bindiğiniz arabayı a dan z ye bi araştırın derim motoru acın ilk üst tarafta zaten bi söketi var onu çıkardığınız zaman devre dışı kalıyo servislede bağlantıya geçtim arkadaşlar boşlukta dalga gecer tarzda kaynatmayalım bence .. yakında olmasında basınıza gelirse anlarsınız.. sürekli çalıştığı zaman aküden yiyen bir cihaz ve arabayı stop ettiniz zaman normalde çalışmaması lazım ama benimki devreye giriyo ve buda aküden yiyo o yüzden yanlış yazmadım (.)

Geri
Üst Alt