Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin hırsızlıgı

Mertovic

Kayıtlı Üye
maltepe erel otonun ordaki shell de benzin çalıyolarmıs görüntülerce kaydedilmiş şok oldum :D günlük 50 litre çalıyolarmıs her arabadan 3-5 litre iyiymiş yani şerefsizler

ben benzin alırken hep başında dururum depo dolar öle öderim aman diyeyim dikkat edin ne tipler var

adamın gözünden sürmeyi çekerler zaman kötü

şimdi izledim...şerefsizler...millet arabanın başına çökecek..
ben hep tam doldurduğum için mecbur başında duruyorum..bundan sonra hiç ayrılamayacağım..

dikkat etmek lazım. adamın biri 50lt benzin çaldı TV'ye çıkıp tüm ülkeye rezil oldu. Gözümüzün içine baka baka milyonlarımızı alıp götürenleri biz alkışlıyoruz oda ayrı bir konu tabi.

şu deprem vergisinden yol yaptıran ve deprem için ayrı bağış isteyen devletin yaptığı da buna benzer bir durum. Ülkemde çalmak alışkanlık oldu...

dikkat etmek lazım. adamın biri 50lt benzin çaldı TV'ye çıkıp tüm ülkeye rezil oldu. Gözümüzün içine baka baka milyonlarımızı alıp götürenleri biz alkışlıyoruz oda ayrı bir konu tabi.

şu deprem vergisinden yol yaptıran ve deprem için ayrı bağış isteyen devletin yaptığı da buna benzer bir durum. Ülkemde çalmak alışkanlık oldu...

ben istanbula giderken bi de otoyol parası veriyom 25 kaat o nereye gidiyor

bende izledim..iyide patron nasıl görmüyor güvenlik kamerasından bunları..

Geri
Üst Alt