Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

benzin göstergesi

Konu, 'Toledo' kısmında aytekin381983 tarafından paylaşıldı.

1. aytekin381983

aytekin381983 SCW Üyesi

17
    1
    1
    merhablar arkadaşlar 2004 seat toledo benzin ibresi az buçuk oynuyor bazen ileri gidiyor sonra aşağı iniyor bu normalmi yoksa normal değilmi acil yardımlarınızı bekliorum saygılar

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Biraz daha açıklayıcı bir şekilde anlatırsan yardımcı olabilriz kardeşim...

3. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    eğer ki bazen oynuyor bazen oynamıyordan kastın fulleyince çeyrek depo gösterip sonra normale dönüp sıfıra dönüyorsa sorunlu olma ihtimali yüksek...

4. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    düz yolda giderken normal de yokuş çıkarken veya inerken ibrede ufak oynamalar oluyorsa normal. Aslında normal degil pek de seat da normal. 2012 Leon aracımda da benzer durum var.

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Şamandıra bozulmuş olabilir bi ihtimal. Benim daha önce bozulmuştu,depoda benzin var lamba filan yanıyodu. Kafasına göre takılıyordu...

6. s.aydin

s.aydin SCW Üyesi

220
    47
    28
    Bu yorumdaki gibiyse evet normal kabul ediyoruz:)))

7. aytekin381983

aytekin381983 SCW Üyesi

17
    1
    1
    O kadar oynama yok fulleyince felan ibre dipte kaliyor öyle bi anormal iniş çikiş yok ama ufak defek çikip iniyor benzin az kaldiğinda tek çizgi kalinca işik yaniyor ve ötüyor beni rahatsiz eden böyle hafif çikmalar ve inmeler

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

O KADAR OYNAMA YOK FULLEYİNCE FELAN İBRE DİPTE KALIYOR ÖYLE Bİ ANORMAL İNİŞ ÇIKIŞ YOK AMA UFAK DEFEK ÇIKIP İNİYOR BENZİN AZ KALDIĞINDA TEK ÇİZGİ KALINCA IŞIK YANIYOR VE ÖTÜYOR BENİ RAHATSIZ EDEN BÖYLE HAFİF ÇIKMALAR VE İNMELER

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.702
    113
    Bence normal kafanıza takmayın...

Sayfayı Paylaş