Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin göstergesi

aytekin381983

Kayıtlı Üye
merhablar arkadaşlar 2004 seat toledo benzin ibresi az buçuk oynuyor bazen ileri gidiyor sonra aşağı iniyor bu normalmi yoksa normal değilmi acil yardımlarınızı bekliorum saygılar

merhablar arkadaşlar 2004 seat toledo benzin ibresi az buçuk oynuyor bazen ileri gidiyor sonra aşağı iniyor bu normalmi yoksa normal değilmi acil yardımlarınızı bekliorum saygılar

Biraz daha açıklayıcı bir şekilde anlatırsan yardımcı olabilriz kardeşim...

eğer ki bazen oynuyor bazen oynamıyordan kastın fulleyince çeyrek depo gösterip sonra normale dönüp sıfıra dönüyorsa sorunlu olma ihtimali yüksek...

düz yolda giderken normal de yokuş çıkarken veya inerken ibrede ufak oynamalar oluyorsa normal. Aslında normal degil pek de seat da normal. 2012 Leon aracımda da benzer durum var.

Şamandıra bozulmuş olabilir bi ihtimal. Benim daha önce bozulmuştu,depoda benzin var lamba filan yanıyodu. Kafasına göre takılıyordu...

düz yolda giderken normal de yokuş çıkarken veya inerken ibrede ufak oynamalar oluyorsa normal. Aslında normal degil pek de seat da normal. 2012 Leon aracımda da benzer durum var.
Bu yorumdaki gibiyse evet normal kabul ediyoruz:)))

O kadar oynama yok fulleyince felan ibre dipte kaliyor öyle bi anormal iniş çikiş yok ama ufak defek çikip iniyor benzin az kaldiğinda tek çizgi kalinca işik yaniyor ve ötüyor beni rahatsiz eden böyle hafif çikmalar ve inmeler

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

O KADAR OYNAMA YOK FULLEYİNCE FELAN İBRE DİPTE KALIYOR ÖYLE Bİ ANORMAL İNİŞ ÇIKIŞ YOK AMA UFAK DEFEK ÇIKIP İNİYOR BENZİN AZ KALDIĞINDA TEK ÇİZGİ KALINCA IŞIK YANIYOR VE ÖTÜYOR BENİ RAHATSIZ EDEN BÖYLE HAFİF ÇIKMALAR VE İNMELER

Geri
Üst Alt