Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin Fiyatları Üzerine..

YCO

Kayıtlı Üye
gelen mailde, bi ya da bi kaç gün benzin almamanın hiç bi şeye faydası olmayacağını bi kaç ay içinde benzinin 4Lirayı aşacağı yazıyodu..

çözüm olarak da Total-BP ve Shell'den benzini kimse almazsa dışarda zaten daha ucuz olan benzini bizim pazarımıza da daha ucuza verecekleri gibi fikir öne atılmış..bu sayede artık en ucuz benzini veren firma öne çıkacağı için de bu savaşın bizim yararımıza olacağı düşünülüyo..

ne dersiniz. ??

bu tür organizasyonlarda çokta başarılı olduğumuz söylenemez...biz litresine 4 lira vericez gibi yine...

Benzine o kadar zam geleceğini sanmam.Türkiyede benzinli araçmı kaldıki.Gelirse mazota gelir.

PO'dan özellikle..
kalmaz olur mu abi benzinli araç sayısı hiç de az değil..

başarılı olunması bıraz zor gıbı

bana gayet mantıklı geldi bu kısa vadeli şey değil ama anca orta ve uzun vadede işe yarar..

olay mantıklıyı dusunmussun ama uygulamada başarılı olmaz dıye dusunuyorum ben

Adamı zorla petrol kaçakçılığına zorlayacak bunlar en sonunda

ben düşünmedim bana mail geldi ama bence en gerçekçi çözüm bu şu zamana kadarkiler içinde..

Geri
Üst Alt