Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin Fiyatı Çok Yükselince..

Torrado

Kayıtlı Üye
Benzin fiyatlarının hızlı ve fazla yükselmesi Alman sürücüyü çileden çıkardı ve işten bu ilginç protesto gerçekleşti

Fazla yükselen benzin fiyatları sadece Türkiye'nin derdi değil. Bütün dünyada sürücüler fiyatlardaki artışı kendi yöntemleriyle protesto ediyor. İşte Alman sürücünün çileden çıkmasının sonucunda bu manzara ortaya çıktı.

İstasyonun müdürünün yaptığı açıklamaya göre sürücü benzin istasyonuna güvenlik kameralarının da net şekilde görebileceği bir durumda yanaştıktan sonra aracından tamamen çıplak bir şekilde (ayakkabıları hariç) çıktı. Benzin pompasını eline aldı. Yakıt deposunu doldurdu. Ardından ödeme noktasına giderek ödemesini yaptı. Tek kelime bile etmeden aracına geri döndü ve istasyonu terketti.

Daha çok sürücünün ayakkabılarını çıkarmamasıyla ilgilenen istasyon müdürü, "Sanırım ayaklarının kirlenmesini istemedi" yorumunu yaptı. Sürücünün eylemiyle ilgili tek kelime etmemesine rağmen istasyon müdürü, fiyatlardaki artışın ardından bu manzalarla sık sık karşılaşmaya başladıklarını belirtti.

43a7165f58794bb7af10c573777bd61b.jpg

biz de böyle bi org. yapalım belki işe yarar.. :D :D

burası türkiye benzinlik sahibi böyle bi olay yaşarsa benzinliği kapatır hiç benzin alamayız yco :D

bu şekilde olmasada bence de bir protesto olmalı:)

Ben o ısı yaptıktan sonra ısemek deıl gıder o benzınlıge s.carım,mıllet dızele gecmeye basladılar dıye dızelı de zamlıyolar sureklı,bızım herseye kayıtsız sartsız rıyayet eden halkımızda agzını acıp bsey demıyor bu duruma

Ben o ısı yaptıktan sonra ısemek deıl gıder o benzınlıge s.carım,mıllet dızele gecmeye basladılar dıye dızelı de zamlıyolar sureklı,bızım herseye kayıtsız sartsız rıyayet eden halkımızda agzını acıp bsey demıyor bu duruma

üzülerek katılıyorum :(

tekel işçilerini aylardır görmeyen bu hükümet benzin fiyatlarında ne yaparki?(başka birileride olsa hükümette farketmezde...)bir ara el koydular 20-25 kuruş dilenciye sadaka verir gibi düştü fiyatlar peki ya sonuç?Yıl başındaki o büyük vurgun gibi zamdan bu yana fiyatlar ne hale geldi?yılbaşı öncesinden bugüne kadar tam 1 milyon arttı eski parayla...Sonunda hiç bişey olmayacağını bilsem de bence de artık bu millet uyanmalı..inek gibi sağılıyoruz sesini çıkaran yok!!:mad:

Geri
Üst Alt