Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin filtresi

Fatihfk93

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

Bugün aracımın bakımını yaptırdım 11.000 km de
2.yıl bakımı yetkili serviste yapıldı
Fakat benzin filtresi değişmedi
Araç 1.0 75 HP
Bu araçta benzin filtresi yokmuş sanırım bir bilginiz var mı ?
Bayi ile ona göre konuşacağım
Tşkler

Arkadaşlar merhaba

Bugün aracımın bakımını yaptırdım 11.000 km de
2.yıl bakımı yetkili serviste yapıldı
Fakat benzin filtresi değişmedi
Araç 1.0 75 HP
Bu araçta benzin filtresi yokmuş sanırım bir bilginiz var mı ?
Bayi ile ona göre konuşacağım
Tşkler

Ne yazık ki doğru benzin filtresi yok sadece pompa emiş kısmında var oda ömürlük deniyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Olmadığına kesin eminiz dimi ? Çünkü bayiye o kadar para verip bunun değişmemesi çok canımı sıktı açıkçası ama gerçekten yoksa rahat Edicem :) aracım 1.0 75 hp 2016 model

Kitapçığa sabah bakayım ve buraya tekrar yazayım , bilgilenelim tekrar , ama ben bayi yok diyorsa öyle olacağını sanıyorum çünkü memet_one da yok dedi bu işi kitapçık çözer yarın tekrar yazacağım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler kitapçıkta bununla ilgili hiç bir bilgi bulamadım :) en iyisi yarın doğuş u aramak gibi

Benzin flitresi 30 40 binde degişir degişede bi fark yaratmıyor

Benzin flitresi 30 40 binde degişir degişede bi fark yaratmıyor

Dün 2.bakıma girdim yıl dolduğu için ve takıntılı olduğum için yetkili servis de yaptırdım :) buji değişecek dediler sıkıntı yok dedim benzin filtresi değişmemiş ben 2.bakım da değişecek diye biliyorum tamam aracım km düşük olabilir ama sonuçta 50-100₺ filtre için değer mi ? İleri de filtre kaynaklı bir sorun olur mu ? Ve aracın filtresi deponun içerisinde mi bir bilginiz var mı ?

Benim bildiğim 2012 model sonrası modellerde benzin filtresini depoya pompanın ön kısmında olan modelleri kullanıyor ekstra bir filtre yok diye biliyorum hatta birisi benzin hava yapınca nasıl havası alınır diye sorunca servis yakıt kablosunu söküp yarım kontakta yakıt gelene kadar bekleyin demiş

Benim bildiğim 2012 model sonrası modellerde benzin filtresini depoya pompanın ön kısmında olan modelleri kullanıyor ekstra bir filtre yok diye biliyorum hatta birisi benzin hava yapınca nasıl havası alınır diye sorunca servis yakıt kablosunu söküp yarım kontakta yakıt gelene kadar bekleyin demiş

Başkan büyük ihtimal dediğin gibi galiba ... mesajlara üşenmeyip okuyan , bir de cevap yazma zahmetinde bulunan beyler hepiniz sağolun , varolun cansınız yarın doğuş otoyu arayıp özellikle soracağım bakalım ne diyecekler ...

Geri
Üst Alt