Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benzin deposundan gelen farklı ses

Sem

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhabalar.öncelikle arabadan çok memnunum her açıdan yalnız arabanın yakıt deposundan ilk çalışırken yada trafikte 'vuuuuvvv' diye tabir edeceğim bir ses geliyor, su çalkalanması vb sesler değil.servis olur böyle durumlar 0 arabalarda dedi ve değiştirdi ama ses sürekli olmasa da hala geliyor. yeniden götürmeyi düşünyorum. böyle bir durum yaşayan var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Ustad merhaba o dedıgın. Ses olayını degılde çalkantı sesi desen tmm dıyebılırım Hakkında bı okadar yazı var kronık hastalık olarak gözüküyor servısten aynı sekılde depodan ses gelebılır demıslerdı, dolu durumda iken , vuuuvvv dediğn sesi daha duymadım servise. Gıdersen eğer sonucunu paylaşırmışın gecmıs olsun

benimde 2015 leon fr ım var bahsettigin ses bendede var yakıt deposunun içindeki yakıt pompasından vuuuu diye motor sesi geliyor
servise defalarca goturdum ama bir sonuc alamdım bu aracların genelinde bu sesin oldugunu söylediler..
kafaya takılacak yada sana sorun cıkaracak bir ses degil yakıt pompasının motorunun calışma sesidir ama cok rahatsız ediyorsa arka koltukları sökütürüp ses yalıtımı yaptırman gerekiyo ve sesi birdaha asla duymassın..

valla servise ilk götürdüğümüzde arabayı bi ay sonra servise çağırdılar yurt dışından parça beklemişler 0 arabalarda olurmuş aynen bu dendi.dikkatli dinlemedikçe sadece arabayı çalıştırırken duyarsın ama sonuçta bi parça getirttiler o yüzden şüphelendim.sende parça değişikliği yaptılar mı? ben bi kez daha götürmeyi düşünüyorum tekrardan burada paylaşıcam yaşadıklarımı

değiştirdiler yakıt pompası motoru degişti bende beklemiştim ama dedgim gibi cok fazla bi sonuç alamdım sıfır takılan yenı parcadanda ses geliyor aynı ses devam ediyor yalıtım kesin cozum..

eyvallah teşekkür ederim olmadı onu denicem

araba ilk çalışırken benımde pompa sesi geliyor.kontak kapatınca mazotu keser tekrar çalışınca depodan mazot ceker ses gelir gider.önemli olan yolda giderken ses yapmaması.kulağa hoş geliyor takılmayın bence :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
araba ilk çalışırken benımde pompa sesi geliyor.kontak kapatınca mazotu keser tekrar çalışınca depodan mazot ceker ses gelir gider.önemli olan yolda giderken ses yapmaması.kulağa hoş geliyor takılmayın bence :)

evet o ses kontak açıldığında geliyor ama benimde hoşuma gidiyor doğrusu metin abi:) sesten rahatsız olmuyorum, aracın ön hazırlığı sonuçta:)
[doublepost=1451219218,1451219129][/doublepost]@Sem arkadaşım takılma bence oluruna bırak:)

konuya ve yoruma ek olarak kronik dedikleri şey seat araçlarda ses yalıtım izalasyonun olmayışından kaynaklanıyor.kaportanın etrafında bagajda dahil ses emici ses yalıtımları olmuş olsa pompanın nasıl çalıştığını duyamazsınız :)

Depo motorundan gelen bir ses ewt servis sadece motoru Değiştiriyor garanti kapsamindan ama kesin çözüm arkadaşlarin dediği gibi yalıtım arka koltuk altına yapı marketlerden izalasyon malzesi ile bu sesi en aza indire bilirsiniz kendiniz kolayca uygulaya bilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt