Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Benzin depo kapağı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Zu_zu tarafından paylaşıldı.

1. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Herkese iyi geceler arkadaşlar,

İki gündür sabahları aracıma gittiğimde ki aracım evimin otoparkında ve apartman görevlisi de var, benzin depo kapağı açık duruyor!! İlk gün hadi dedim belki çocuklar yapmıştır ikinci gün olunca durumu görevliye söyledim fakat oda cocukşarın hiç bHçeye girmediğini söyledi . Kebdiliğinden mi açılıyor diyeceğim ama araçta otomatik depo kapa açan bir mekanizmada yok ki kısa devre fln yapsın ya da atsın? Sizce kendiliğinden açılması mümkün mü aksam yine açılmış..şimdiden teşekkürler

2. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Kimsenin yorum yapmaya niyeti yok anlaşılan

Bunu beğendi. tam12den bunu beğendi.
  3. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    aracınızı kilitlemeden önce depo kapağının kapalı olduğunu kontrol edin belki kendiliğinden açılıyor

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    bence birisi size şaka yaptığını sanıyor. yada muzurluk yada çekemeyen biri. sonuçta ibiza da bildiğim kadarı ile depo kapağı otomatik değil... kamera olan bir yer varsa oraya koyun arabayı. çekemeyen biriyse daha kötüsünüde yapabilir...

5. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    her zaman kilitlemek gerek ,buna çok dikkat etsin herkes depoya şeker falan atabilirler açık olursa eğer kilidi ..

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Sizin aracta benzin kapagi nasıl aciliyor. Ve acma yeri nerde kalıyor

7. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Öncelikle teşekkürler hepinize,
    Kendiliğinden nasıl açılır ki? Saka yapıyor da olabilir dicem ama apartman görevlisi hep aracın cıvarında ...bir muamma oldu ...bu arada dıs kapaktan söz ediyorum çünki daima iç kapağı kilitlerim.

8. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    bismillahirrahmanrrahim :)

9. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.835
    113
    Benzin kapagının iç kısmında sert plastıkten lastık varmı ip şeklinde eger öyleyse bukulmuş onu füzelttinmi sorun gidecektir bendede olmuşttu aynı sorun

Bunu beğendi. Zu_zu bunu beğendi.
  10. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    o sert plastik şekindeki ipi , pompacılar sakarlıklarından acaba ne zaman koparacak diye merakla bekliyorum her benzin doldurmamda...

Zu_zu ve dadaş34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş