Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin depo kapağı

Zu_zu

SCW Ladies
Herkese iyi geceler arkadaşlar,

İki gündür sabahları aracıma gittiğimde ki aracım evimin otoparkında ve apartman görevlisi de var, benzin depo kapağı açık duruyor!! İlk gün hadi dedim belki çocuklar yapmıştır ikinci gün olunca durumu görevliye söyledim fakat oda cocukşarın hiç bHçeye girmediğini söyledi . Kebdiliğinden mi açılıyor diyeceğim ama araçta otomatik depo kapa açan bir mekanizmada yok ki kısa devre fln yapsın ya da atsın? Sizce kendiliğinden açılması mümkün mü aksam yine açılmış..şimdiden teşekkürler

aracınızı kilitlemeden önce depo kapağının kapalı olduğunu kontrol edin belki kendiliğinden açılıyor

bence birisi size şaka yaptığını sanıyor. yada muzurluk yada çekemeyen biri. sonuçta ibiza da bildiğim kadarı ile depo kapağı otomatik değil... kamera olan bir yer varsa oraya koyun arabayı. çekemeyen biriyse daha kötüsünüde yapabilir...

her zaman kilitlemek gerek ,buna çok dikkat etsin herkes depoya şeker falan atabilirler açık olursa eğer kilidi ..

Sizin aracta benzin kapagi nasıl aciliyor. Ve acma yeri nerde kalıyor

Öncelikle teşekkürler hepinize,
Kendiliğinden nasıl açılır ki? Saka yapıyor da olabilir dicem ama apartman görevlisi hep aracın cıvarında ...bir muamma oldu ...bu arada dıs kapaktan söz ediyorum çünki daima iç kapağı kilitlerim.

Benzin kapagının iç kısmında sert plastıkten lastık varmı ip şeklinde eger öyleyse bukulmuş onu füzelttinmi sorun gidecektir bendede olmuşttu aynı sorun

Benzin kapagının iç kısmında sert plastıkten lastık varmı ip şeklinde eger öyleyse bukulmuş onu füzelttinmi sorun gidecektir bendede olmuşttu aynı sorun
o sert plastik şekindeki ipi , pompacılar sakarlıklarından acaba ne zaman koparacak diye merakla bekliyorum her benzin doldurmamda...

Geri
Üst Alt