Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benimle Sürpriz Yapma..

Floydian

Kayıtlı Üye
Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) her yıl Sevgililer Günü’nde hediye olarak alınan binlerce köpek ve kedinin bir süre sonra sokağa atıldığını belirterek, “Sevgililer Günü’nde günaha ortak olmayın” sloganıyla, hayvan hediye edilmemesi için kampanya başlattı.

Federasyon Başkan Yardımcısı Nesrin Çıtırık, “Sokağa atılan bu hayvanlar daha sonra işkenceye uğramış ve perişan durumda barınakların zor yaşam koşullarına terk ediliyor. Sokaklardaki sahipsiz hayvan nüfusunun ana kaynaklarından birisi de, karne, yaşgünü hediyesi gibi özel günlerde sorumsuzca alınıp bir hayvan bakmaya hazır olmayan kişilere emrivaki ile hediye edilen ve sonra terk edilen hayvanlardır” dedi.

Hürriyet..

kesinlikle mantıklı bir haber olduğunu düşünüyorum bu tarz bir harekette çok mantıklı düşünmek lazım sonuçta ilerde kötü sonuçlar olunabiliyor. Ben hayvan alıcak insanlar barınaklara davet ediyorum en azından yuvasız yavruları kurtarabiliriz !

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) her yıl Sevgililer Günü’nde hediye olarak alınan binlerce köpek ve kedinin bir süre sonra sokağa atıldığını belirterek, “Sevgililer Günü’nde günaha ortak olmayın” sloganıyla, hayvan hediye edilmemesi için kampanya başlattı.

Federasyon Başkan Yardımcısı Nesrin Çıtırık, “Sokağa atılan bu hayvanlar daha sonra işkenceye uğramış ve perişan durumda barınakların zor yaşam koşullarına terk ediliyor. Sokaklardaki sahipsiz hayvan nüfusunun ana kaynaklarından birisi de, karne, yaşgünü hediyesi gibi özel günlerde sorumsuzca alınıp bir hayvan bakmaya hazır olmayan kişilere emrivaki ile hediye edilen ve sonra terk edilen hayvanlardır” dedi.

Hürriyet..

bu Hayvanlardan bi türlü kurtulamadık gitti......

:D şimdi balıklarıma yem verdim hamster ım yanımda hala veriyorum yem dün köpeklerime kemik götürdüm kmlerce yola çok seviyoırum hayvanları ama bu bildirgelerin bi halta yaradığını sanmıyorum malesef hamsterımın sana selamı var alp :D hayvan hakları temsilcisi seni :D

:D şimdi balıklarıma yem verdim hamster ım yanımda hala veriyorum yem dün köpeklerime kemik götürdüm kmlerce yola çok seviyoırum hayvanları ama bu bildirgelerin bi halta yaradığını sanmıyorum malesef hamsterımın sana selamı var alp :D hayvan hakları temsilcisi seni :D

:D:D:D Bi kedileri sevdiremedik sana abi puhaha

hayvanlar hayvan olalı böle zulum görmedi arkadaş !! ya bırakın kendileri yaşar gider karışmayın abicim insan yokken hayvan vardı ozaman bakanmı vardı ? bosverın yaa :D

Geri
Üst Alt