Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benim sisler kırıldı fiyat

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim sağ sis camı krıldı solda çatladı bunların fiyatları konusun da bilgisi olan var mı

sis farları komple satılıyor takım halinde bildiğim kadarıyla en iyisi çıkmacıya git yan sanayiside 150 tl vardır tahminimce ama yazdıklarımda tahmini

bence değişmiyorlar sis farı serviste komple kutudan çıkar bence sen sıfır fiyatını öğren ama alma çıkma orjinal al camlarda hella yazsın veya valeo bunlar orjinal oem parça ve çıkmacıdan almaya sıkı pazarlık yapmaya bak yan sana yi özellikle depo marka alırsan içleri su alır sadece cam değişsede su alabilir içleri kararır aydınlatma randımanı düşük olur tercihim sıfır fiyatını öğrenmek kaydıyla orjinal çıkmasını sıkı pazarlıkla alman gerek

o bütün halinde ben bi ara sökmüştüm ama servise bir sor istersen belki dedigin gibide olabilir emin degilim :confused:

Konuştum servisle cam degişikligi olmuyormus ama sen sanayide yapabilirmisin bilmiyorum olur mu :confused:

Makyajlı kasa 230tl digeri makyajsız 268tl servis fiyatları kardeşim :eek:key:
aboooo bune ya ben bantla yapıştırırım o daha iyi olur 5 lpuhahapuhahaira

Geri
Üst Alt