Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benim leonum az yakıyor sizinki çok yakıyor kıskanın:):):):)

Maşallah baya güzel değer,

Bizimkide istanbul içinde 8lt 8,5lt civarlarında. Yazın 7,5lt yakıyorduk, kışın biraz daha arttı :)

Gökhan abi maşallah sanada arabanada arabanın rengi zaten beni bitiriyor :)

Maşallah çok güzel değer,resimlerde güzel,havada bu kış şartlarında 30 derece:D
Allah kaza bela vermesin.:eek:key:

xx

Hocam nasıl bu kadar az yaktırdınız acaba bana da tüyo verir misin? Nasıl bir kullanım tarzıdır bu, kıskanmamak elde değil. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Hocam nasıl bu kadar az yaktırdınız acaba bana da tüyo verir misin? Nasıl bir kullanım tarzıdır bu, kıskanmamak elde değil. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
ümit bu ortalama iniş eğimi mevcut bir güzergahta oldu...ama 200 rakımdan 2500 rakıma çıkıp sonra 200 rakıma döndük normal kullanıldı 6.8 gerçeği budur ama o gördüğün 5.6 185 km lik iniş kısmında bayırlarda cut of ve de cut of un deviri yavaşlattığı yerlerde boşta (boşta çok uzun kullanmadım ama) kullanılarak görüldü...düz yolda 70-80 arası bizim 1.6 lar en ekonomik haldeler 90 da çok yakar:)

Geri
Üst Alt