Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Benim için Leon" neyi ifade eder?

Evet arkadaşlar yırumları okudum konu açmada kimseyi kısıtlayamayız arkadaş leon sahibidir konuyu öyle açabilir her araba insana aynı duyguları yaşatmayabilir leon farklı ibiza farklı cordoba farklı. Cupra hepsinden farklı açılan konunuda bir ihlal olduğunu düşünmüyorum bu tip polemiklere lütfen girmeyelim gereksiz yere birbirimizi kırmayalım herkes özgürce yazabiliyorsa işte bizim farkımız budur

senin leonun yok çık git burdannnnn:D:D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Araba Kullanmayı istemek,
Park yerinde yamuk park edenlerin yanına, okul yakınlarına ve kalabalık caddelere park etmemek..
Arkaya dört kişi oturduğunda canınızın sıkılması..
Altının değeceğini düşündüğünüz yollardan geri dönmek..
Babanız bile kullanırken tedirgin olmak..
ve konuyu açan arkadaşımızın dediği gibi park ettikten sonra dönüp bir daha bakmatır Leon Sever olmak :eek:key:
senin araban kırmızı sana sormadı beyazlara sordu ahahahahaha :D

Beni takipte zorlanıyorsunuz anlasılan [MENTION=21041]leo54[/MENTION] burak kırmızıyı sattıkya

Sezgin doğrudur burası Leon sahibi olanların ciddi fazla olduğu bir SEAT forumu..Yanlız sitenin içerisinde bilgi ve genel paylaşım amaçlı model ve seriler itibariyle sınıflandırmalar yapılmış ve araç sahipleri kendi aracının bölümünde girip kendi aracı ile alakalı paylaşımlarda bulunabilir.bunu yaparak kimseyi yermiş yada diğer SEAT sahiplerini dışlamış olmaz.Arkadaşımızda Leon sahibi olarak konusunu Leon bölümünün içerisinde açmış zaten..Sitede başka model sahipleri var diye genel konu açılacak diye bir kaide mi var da tepki koyuyorsun anlayabilmiş değilim..Arkadaşımız hatada yapabilir (ki bence ortada bir hata göremiyorum) sana ters gelen bir söylemi yada davranışıda olabilir fakat bu tarz ve bu üslupla bir mesaj yazıyor olman ki bunu bir kez daha yaşadık seninle üslupsal bir probleminin olduğunu düşünmekteyim..Bildiğim gördüğüm bu samimi ortamda kimsenin kimseye aşağılayıcı azarlayıcı tersleyerek tepki göstermesine mahal verilmediğidir..Tartışma yaratma amacı ile yazmıyorum ancak dediğim gibi kimse kimsenin azarını yiyecek terslenmesini kaldıracak bir konumda değil kimsede bunları yapmaya Haiz değil...Yapmış olduğum bu yorumun bir hatası eksiği var ise yönetiminde değerlendirmesi açısından onlarıda tagliyorum @kfy @Lejyoner @KAPTAN @Absolut @ghostrider @cuprali
Ben kimseyi ne azarladım ne de tersledim...Ben sadece konular hep Leon ağırlıklı olduğu için sitemde bulundum...Bu konuyu açan arkadaş bile iki satır yazmışken senin bu kadar zoruna giden şey ne.?Daha önceki uslübumda gayet normaldi...Artı uslübumda bir problem olduğunu düşünmüyorum duvicim senin sadece beni tanımadığına yoruyorum..Beni bilen çok iyi biliyor...Bu konu altında daha fazla uzatmaya gerek yok bi derdin var ise özelden görüşelim...

Önceki Konu içinde, Bu konu içinde Söyleyecek çok şeyim var, ama ne burda söylesem laf yerini bulur nede Susuşumu kabullenişimden Sayın. Varsa bir korkum yada tedirginliğim kalp kırmaktan gayrısı değil!
Klavye ağızına gerek yok dünya küçük gün gelecek yüz yüze baktık, bakıcaz..

Ben kimseyi ne azarladım ne de tersledim...Ben sadece konular hep Leon ağırlıklı olduğu için sitemde bulundum...Bu konuyu açan arkadaş bile iki satır yazmışken senin bu kadar zoruna giden şey ne.?Daha önceki uslübumda gayet normaldi...Artı uslübumda bir problem olduğunu düşünmüyorum duvicim senin sadece beni tanımadığına yoruyorum..Beni bilen çok iyi biliyor...Bu konu altında daha fazla uzatmaya gerek yok bi derdin var ise özelden görüşelim...
Sezgincim ne derdim olacak,üslupsal probleminin olduğunu söyledim söylemeyede devam ediyorum..önceden gelen bir derdimin olduğunu düşünerek yazmışsın yada öyle düşünüyorsun ancak kesinlikle böyle bir problemim olmadı olmaZda..Daha tanımadığım (yüzyüze tanışıp hasbihal etmemişken) sadace sanal ortamda yazıları ile tanıdığım birinin kendini ifade şekli sadece yazıları ve yorumları oluyor malesef...Kişisel bir problemiminde olma ihtimali olmadığı anlaşılmıştır...
Yazımın uzun olması seni niye rahatsız etti bende onu anlamadım kardeşim iki SATIR yazı ile insanları rencide edip anlaşılamamktansa uzun uzadıya yazıp ifadelerimin anlaşılırlığını yeğlerim..
Daha öncede şimdide rahatsızlık duyduğum için cevap verme gereği duyuyorum sadece mevzu bu..Özelden konuşulacak herhangi bir mevzumda yok sözümde,ne varsa içi dışı hepsi burda...
Seni bilen bilebilir bizim bilme zorunluluğumuz yok samimi olduğun arkadaşların yaptığı yorumda espride seninle arkadaşlarının arasında ama herkes ile aynı seviyede olamayacağın gibi olmamızıda bekleme..Seninde dediğin gibi seni tanımayanlar olarak yazdığın yorumun samimiyetle uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğümden cevap yazıyorum...Konu başlığı ve konunun önemi yok beni rahatsız eden benden çok eski bir forum üyesiyken kullandığın üslup küçük çocuğunu azarlar gibi..Bizede aynısı yaptıın bügünde bir başka arkadaşımıza yapıyorsun..dik söylemlerle insanları rencide ediyorsun bende seni uyarıyorum uyarma nedenim olarakta ilk mevzuyuda ornek gösterdim..Bu forum hoşgörünün egemen olduğu samimiyetin var olduğu bir forum ben böyle gördüm böyle bildim o yüzden varım..Senin eski olman hata yapmadığın anlamına gelmez benimde uyarmayacağım anlamına gelmez dostum..
amacım mevzuyu uzatmak seni rencide etmek vs değil samimiyetle yazıyorum..yine yap yine aynı tepkiyi koyarım..
Sanırım meramımı anlatabilmişimdir..Öyle lafı söyleyip geçmek yerine daha hassas düşünürsen seninle aynı paralelde düşündüğümü göreceksin...Haydi kal sağlıcakla...

Geri
Üst Alt