Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Benim için Leon" neyi ifade eder?

Araba Kullanmayı istemek,
Park yerinde yamuk park edenlerin yanına, okul yakınlarına ve kalabalık caddelere park etmemek..
Arkaya dört kişi oturduğunda canınızın sıkılması..
Altının değeceğini düşündüğünüz yollardan geri dönmek..
Babanız bile kullanırken tedirgin olmak..
ve konuyu açan arkadaşımızın dediği gibi park ettikten sonra dönüp bir daha bakmatır Leon Sever olmak :eek:key:

hemen hemen aynı şeyleri yazacakmışım be abi önce bi okuyum dediydim, yok yok senle benziyoruz biz :)

araca binen kişilerin her kapıyı kapattıklarında içinizin yanmasıdır..

Ben kimseyi ne azarladım ne de tersledim...Ben sadece konular hep Leon ağırlıklı olduğu için sitemde bulundum...Bu konuyu açan arkadaş bile iki satır yazmışken senin bu kadar zoruna giden şey ne.?Daha önceki uslübumda gayet normaldi...Artı uslübumda bir problem olduğunu düşünmüyorum duvicim senin sadece beni tanımadığına yoruyorum..Beni bilen çok iyi biliyor...Bu konu altında daha fazla uzatmaya gerek yok bi derdin var ise özelden görüşelim...

Sezgincim ne derdim olacak,üslupsal probleminin olduğunu söyledim söylemeyede devam ediyorum..önceden gelen bir derdimin olduğunu düşünerek yazmışsın yada öyle düşünüyorsun ancak kesinlikle böyle bir problemim olmadı olmaZda..Daha tanımadığım (yüzyüze tanışıp hasbihal etmemişken) sadace sanal ortamda yazıları ile tanıdığım birinin kendini ifade şekli sadece yazıları ve yorumları oluyor malesef...Kişisel bir problemiminde olma ihtimali olmadığı anlaşılmıştır...
Yazımın uzun olması seni niye rahatsız etti bende onu anlamadım kardeşim iki SATIR yazı ile insanları rencide edip anlaşılamamktansa uzun uzadıya yazıp ifadelerimin anlaşılırlığını yeğlerim..
Daha öncede şimdide rahatsızlık duyduğum için cevap verme gereği duyuyorum sadece mevzu bu..Özelden konuşulacak herhangi bir mevzumda yok sözümde,ne varsa içi dışı hepsi burda...
Seni bilen bilebilir bizim bilme zorunluluğumuz yok samimi olduğun arkadaşların yaptığı yorumda espride seninle arkadaşlarının arasında ama herkes ile aynı seviyede olamayacağın gibi olmamızıda bekleme..Seninde dediğin gibi seni tanımayanlar olarak yazdığın yorumun samimiyetle uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğümden cevap yazıyorum...Konu başlığı ve konunun önemi yok beni rahatsız eden benden çok eski bir forum üyesiyken kullandığın üslup küçük çocuğunu azarlar gibi..Bizede aynısı yaptıın bügünde bir başka arkadaşımıza yapıyorsun..dik söylemlerle insanları rencide ediyorsun bende seni uyarıyorum uyarma nedenim olarakta ilk mevzuyuda ornek gösterdim..Bu forum hoşgörünün egemen olduğu samimiyetin var olduğu bir forum ben böyle gördüm böyle bildim o yüzden varım..Senin eski olman hata yapmadığın anlamına gelmez benimde uyarmayacağım anlamına gelmez dostum..
amacım mevzuyu uzatmak seni rencide etmek vs değil samimiyetle yazıyorum..yine yap yine aynı tepkiyi koyarım..
Sanırım meramımı anlatabilmişimdir..Öyle lafı söyleyip geçmek yerine daha hassas düşünürsen seninle aynı paralelde düşündüğümü göreceksin...Haydi kal sağlıcakla...

daha önce ne tartıştığınızı bilmiyorum açıkcası ama sezgin senide tanırım ulviyide çok iyi tanır kardeşim gibi dostum gibi sever sayarım benim yazdığım yazıda doğabilecek bir gereksiz tartışmaya espiriyle yaklaşıp engellemekti ama bakıyorumki gereksiz şekilde sıcramış burada her konu istenildiği gibi açılabilir ki örnekleride hali hazırda mevcut eğer yazdığın yazıda o kadar ciddiysen kendine saklasaydın fikrini çünkü leon ile veya başka bir model ile yazılan yazıların veya açılan konuların o kadar gereksiz konu açılırken kimseyi rahatsız etmemesi gerekirdi.
Ben genede sağ duyulu olmanız gerektiğini ikinizinde birbirinizi tanımadığınız için böyle bir tartışma yaşandığını düşünüyorum.ayrıca olaya müdahil olmamın sebebi ulvi kardeşimöin etiketli yazısıydı yoksa ikinizde gayet olgun ve anlayışlı insanlar olarak bildiğim için dışardan herhangi bir yaklaşım göstermek istemezdim.

Ben kimseyi ne azarladım ne de tersledim...Ben sadece konular hep Leon ağırlıklı olduğu için sitemde bulundum...Bu konuyu açan arkadaş bile iki satır yazmışken senin bu kadar zoruna giden şey ne.?Daha önceki uslübumda gayet normaldi...Artı uslübumda bir problem olduğunu düşünmüyorum duvicim senin sadece beni tanımadığına yoruyorum..Beni bilen çok iyi biliyor...Bu konu altında daha fazla uzatmaya gerek yok bi derdin var ise özelden görüşelim...

(Burda hiç kimse kimseyi azarlayamaz ve tersleyemez. Klavyede yazarken dikkatli olalım) Konular leon ağırlıklı olduğu için sitemde bulunmuşsun çoğunluk leon kullanıcı ise bizim suçumuz nedir? kullanmadığım bir araç hakkında nasıl yorum yapabilirim? "İki satır yazdığım yazıya" bu kadar tepki gösteriyorsan şayet @duvi gibi döşesem herhalde forumda isyan çıkarırsın :) Sürç-i lisan ettiysek affola kardeşim..

Geri
Üst Alt