Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Benim için Leon" neyi ifade eder?

Araba Kullanmayı istemek,
Park yerinde yamuk park edenlerin yanına, okul yakınlarına ve kalabalık caddelere park etmemek..
Arkaya dört kişi oturduğunda canınızın sıkılması..
Altının değeceğini düşündüğünüz yollardan geri dönmek..
Babanız bile kullanırken tedirgin olmak..
ve konuyu açan arkadaşımızın dediği gibi park ettikten sonra dönüp bir daha bakmatır Leon Sever olmak :eek:key:
kesinlikle gardaşım... :)
bence de mutluluktur,hazdır...

''Benim için Leon'' değil de ''Benim için SEAT'' neyi ifade eder deseymişin daha makbule geçermiş...Burası SEAT CLUB,LEON CLUB değil...!Bilmem anlatabildim mi..?

"Benim için Seat" dersek eğer "volkswagen" dememiz lazım çünkü bu grubundur neticede ben araç modeli olarak baz aldım sen de "Benim için İbiza" diye açabilirsin.. Bana göre seatin ürettiği en güzel araçtır LEON.. bu konu LEON CLUB'tur bilmem anladın mı içeri girme o zaman:)

''Benim için Leon'' değil de ''Benim için SEAT'' neyi ifade eder deseymişin daha makbule geçermiş...Burası SEAT CLUB,LEON CLUB değil...!Bilmem anlatabildim mi..?

Sezgin doğrudur burası Leon sahibi olanların ciddi fazla olduğu bir SEAT forumu..Yanlız sitenin içerisinde bilgi ve genel paylaşım amaçlı model ve seriler itibariyle sınıflandırmalar yapılmış ve araç sahipleri kendi aracının bölümünde girip kendi aracı ile alakalı paylaşımlarda bulunabilir.bunu yaparak kimseyi yermiş yada diğer SEAT sahiplerini dışlamış olmaz.Arkadaşımızda Leon sahibi olarak konusunu Leon bölümünün içerisinde açmış zaten..Sitede başka model sahipleri var diye genel konu açılacak diye bir kaide mi var da tepki koyuyorsun anlayabilmiş değilim..
Arkadaşımız hatada yapabilir (ki bence ortada bir hata göremiyorum) sana ters gelen bir söylemi yada davranışıda olabilir fakat bu tarz ve bu üslupla bir mesaj yazıyor olman ki bunu bir kez daha yaşadık seninle üslupsal bir probleminin olduğunu düşünmekteyim..
Bildiğim gördüğüm bu samimi ortamda kimsenin kimseye aşağılayıcı azarlayıcı tersleyerek tepki göstermesine mahal verilmediğidir..Tartışma yaratma amacı ile yazmıyorum ancak dediğim gibi kimse kimsenin azarını yiyecek terslenmesini kaldıracak bir konumda değil kimsede bunları yapmaya Haiz değil...

Yapmış olduğum bu yorumun bir hatası eksiği var ise yönetiminde değerlendirmesi açısından onlarıda tagliyorum @kfy @Lejyoner @KAPTAN @Absolut @ghostrider @cuprali

Bu sezgin Herzaman leonları kıskanmıştır zaten ezelden beri tanırım leonlara karşı antipatisi var bunun:D [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] [MENTION=25562]tit[/MENTION] eminim sezgin bunu yazarken başta benim yazdığım gibi bir yaklaşım sergilemiştir aksini düşünmek istemiyorum çünki sezgin bu siteyi bilen ve seatclubworld ün içinde leonun ıbızanın ve diğer modellerin ayrı ayrı konular altında tartışıldığını konuşulduğunu çok iyi bilen birisidir.eminim mantıklı bir açıklaması olacaktır.

MK2 için böledir;
İlk reklamını görünce aklımın gitmesidir.
Alamayacağımı bilsem bile 2 yıl her fırsatta galeriye gidip incelememdir.(2006-2008 arası :) )
Yolda her gördüğüm leonu baştan aşağı incelememdir.
Almadan önce 1 ay uyumadığım.
Sevgilimden daha çok düşündüğüm , uykularımı kaçıran , sadece bunları hissedebilenlerin binmesini istediğim bir araçtır .
MK3 için ise ,
Tamamen mantık evliliği diyebiliriz :)

Evet arkadaşlar yırumları okudum konu açmada kimseyi kısıtlayamayız arkadaş leon sahibidir konuyu öyle açabilir her araba insana aynı duyguları yaşatmayabilir leon farklı ibiza farklı cordoba farklı. Cupra hepsinden farklı açılan konunuda bir ihlal olduğunu düşünmüyorum bu tip polemiklere lütfen girmeyelim gereksiz yere birbirimizi kırmayalım herkes özgürce yazabiliyorsa işte bizim farkımız budur

Geri
Üst Alt