Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Bu oyunu bulmam lazım..

tamam alalım xbox da deniyelim bi bakım inş bulurum :)

Oyun harbiden guzelmiş adı ne oyunun ps3 e varmıdır acep hemen oynayalım... Ama GT5 in yanına yanaşamaz oynamış biri olarak gercekten anlatılmaz yasanır. Bide Logitech G25 olursa eyvahhh....

Forza MotorSport

GT5 eminim bu oyundan çok daha güzeldir..
bu yüzden PS3'ü kafaya taktım ya.. :)

Forza 3 un GT5 prolouge a gore daha ıyı oldugu kesın ama gt5 ın tam surumu nasıl olur bılmem.Etrafta b yıgın araba lıstesı flan dolasyo ve cok ıyı olacaga benzıyo ama ne zaman cıkacagı da yılan hıkayesıne donmustu en son :)

Forza 3 un GT5 prolouge a gore daha ıyı oldugu kesın ama gt5 ın tam surumu nasıl olur bılmem.Etrafta b yıgın araba lıstesı flan dolasyo ve cok ıyı olacaga benzıyo ama ne zaman cıkacagı da yılan hıkayesıne donmustu en son :)

Cok yakında sony acıklıyacakmış kesin çıkış tarihini cok az kaldı...

3 senedir çıkacak bir oyunla karşılaştırma yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama PS3 ve xbox 360 sahibi olarak GT5 Prologue ve Forza 2/3 oynamış biri olarak, oynamadan karar vermeyin diyorum. Forza bir iki gömlek üstün GT'ye göre.

GT5'in daha ne zaman çıkacağı bile belli değil dimi. ??

ps1 ps2 ps3 hepsınde GT serısını oynadım 1 numara OYUN GT ama bu vıdeodakı oyunda fena degıl

Geri
Üst Alt