Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

benim araç serüvenim

Cidden bayıldım güzel araçlara sahip olmuşsunuz umarım ben de bole guzel araçlara sahip olurum :eek:key:

Subaru neden sarmadı yakıt mı sıkıntılarmı ? eline sağlık bu arada...

selmana ne zmn gidicen? hbr etde görim leonu bi:)

Cidden bayıldım güzel araçlara sahip olmuşsunuz umarım ben de bole guzel araçlara sahip olurum :eek:key:
inşallah kardeşim kalbini temiz tut emin ol olursun darısı sana
Subaru neden sarmadı yakıt mı sıkıntılarmı ? eline sağlık bu arada...
sıkıntı çok çıkardı hiçbir japon alman kadar sorunsuz olmuyor tabi yüklü araçlardan bahsediyorum
aynen abı leonun sıs farlarını almıstım ama arabayı sattım:)
hayırlısı olsun kardeşim
selmana ne zmn gidicen? hbr etde görim leonu bi:)
farketmez alo de ben gelirim maksat muhabbet :)

farketmez alo de ben gelirim maksat muhabbet :)[/QUOTE]
0551 411 98 81 çaldır kaydedim abi,bu arada beni hatırladın dimi? subaruyla uğraşıyodunuz selmanla,ben ise o gün jantlarla beynimi yiyodum:)

farketmez alo de ben gelirim maksat muhabbet :)
0551 411 98 81 çaldır kaydedim abi,bu arada beni hatırladın dimi? subaruyla uğraşıyodunuz selmanla,ben ise o gün jantlarla beynimi yiyodum:)[/QUOTE]
hatırladım tabi :) jant kapağının göbeklerini ben söktüm nasıl unuturum :) ben kaydettim ismini hatırlıyamadığım için leon diye kaydedtim :) benim tel 05359641434

Geri
Üst Alt